Base Gel 10g

Base Gel jest preparatem podkładowym. Składa się w 100 procentach z kauczuku. Ma w stylizacji paznokci wąskie zastosowanie pod lakiery hybrydowe. Wymaga do tego niezwykle twardych, mocnych paznokci.
Jest niezastąpiona jako podkład pod nadbudowę i budowanie sztucznych paznokci, bez względu na ich słabą kondycję.
Stylistka manicure z powodzeniem pokryje Base Gel każdy rodzaj płytki paznokciowiej, ponieważ ten produkt łatwo w nią wnika. Po czym, tworzy z kolejną warstwą żelu doskonałą całość.

49,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Kauczukowa baza hybrydowa o bardzo rzadkiej konsystencji. Łatwo się poziomuje, co przyśpiesza pracę w salonie, bezpieczna w użytkowaniu.

Pasuje do wszystkich typów paznokci.

  • przygotowujemy paznokieć naturalny (odsuwamy skórki, w razie potrzeby wykonujemy manicure),

  • usuwamy nabłonek przy skórkach, matowimy paznokieć blokiem polerskim 240, odpylamy

  • odtłuszczamy paznokieć za pomocą Cleanera lub Nail Prep (odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia)

  • nakładamy Ultra Bond (odczekujemy do wyschnięcia)

  • aplikujemy Base Gel, wcieramy cienką warstwę w strukturę paznokcia

  • utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy)

  • aplikujemy kolor hybrydowy lub budujemy paznokcie sztuczne (żele, acrygele)

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Base Gel jest szczególnym produktem wśród proponowanych przez Slowianka Nail Trends, ponieważ jest preparatem o dość wąskim zastosowaniu, ale za to o doskonałych cechach.
Zbudowana z kauczuku z dodatkiem keratyny, baza ta charakteryzuje się wyjątkowo rzadką konsystencją i lekko żółtawą barwą, która jest wynikiem obecności keratyny w jej składzie. Pod hybrydę należy ją stosować raczej tylko dla bardzo mocnych, twardych, dobrze zbudowanych paznokci, ponieważ nakłada się Base Gel niezwykle cienką warstwą.
Niestety, takie paznokcie są rzadkością, jak wynika z praktyki w salonach manicure. Zwykle paznokcie wymagają różnego rodzaju korekty, takiej jak wyrównanie, czy uzupełnienie lub nadbudowanie zdeformowanej płytki. Zatem, cienka warstwa rzadkiej Base Gel nie może spełnić takiego wymagającego zadania. Należałoby nakładać tą bazę wielowarstwowo, co musi zająć wiele czasu i nie da spodziewanego, estetycznego efektu stylizacji paznokci.
Jednak, w przypadku wszystkich dostępnych technologii żelowych, Base Gel stanowi właściwie niezastąpioną bazę. Przy takich technikach budowy sztucznych paznokci oraz coverowych, rzadka tekstura i cienka warstwa produktu, który nakłada się na naturalną płytkę paznokciową, są bezcenne.

Baza ta zawiera komponent kwasowy, co, po zmatowieniu płytki, powoduje jej skuteczne odtłuszczenie. Oczywiście można zastosować dodatkowo inny środek odtłuszczający, typu Ultra Bond, który poprawi poziom odtłuszczenia i podniesie adhezję bazy.
Co jest ważne, cienka warstwa bazy nie dodaje paznokciom grubości, ani nie tworzy na nich żadnej struktury. To właśnie jest doskonały początek do zbudowania pięknego, estetycznego manicure.
Nie bez znaczenia jest fakt, że Base Gel, dzięki swojej rzadkiej, wprost wodnistej konsystencji i wysokiej adhezji, dosłownie wlewa się, wsiąka w płytkę paznokciową, zapewniając doskonałą przyczepność kolejnych preparatów zastosowanych przez stylistkę paznokci.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl