Care Build Base 10g

Care Build Base to twarda baza, która zawiera keratynę, nadbudowuje i przedłuża paznokieć. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Utwardza słabe lub cienkie paznokcie. Nadbudowuje uszczerbki paznokci w granicach opuszka.
Care Build Base nie zapowietrza się i nie odpada. Stylistka manicure doceni średnią gęstość, która słabo się poziomuje i nie zalewa skórek. Zaleca się zmatowienie bazy przed aplikacją hybrydy. Utwardzamy w lampie przez 60-90 sekund. Care Build Base ma mleczno-żółtą barwę.

49,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Kolorowe bazy o średnio-gęstej konsystencji oraz średniej lepkości. Bardzo dobrze się nimi nadbudowuje paznokcie naturalne nadajac odpowiednią grubość.

Bardzo dobrze usztywniają (wzmacniają) nawet długie i miękkie paznokcie naturalne.

Posiadają wysoką adhezję, dzieki czemu utrzymują się na paznokciach do 4 tygodni bez zapowietrzeń.

  • przygotowujemy paznokieć naturalny (odsuwamy skórki, w razie potrzeby wykonujemy manicure),

  • usuwamy nabłonek przy skórkach, matowimy paznokieć blokiem polerskim 240, odpylamy,

  • odtłuszczamy paznokieć Cleaner lub Nail Prep (odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia),

  • nakładamy Ultra Bond (odczekujemy do wyschnięcia),

  • aplikujemy bazę, wcieramy cienką warstwę w strukturę paznokcia, w razie konieczoności od razu nadbudowujemy strukturę paznokcia,

  • utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy),

  • aplikujemy kolor hybrydowy lub wykonujemy French / Babyboomer, na końcu nakładamy Top Coat

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Care Build Base proponowana przez Słowianka Nail Trends to keratynowy produkt do zadań specjalnych.
Baza ta charakteryzuje się średnią gęstością i mleczno-żółtym kolorem. Jest to produkt uzyskujący wyjątkową twardość, z czego wynikają jego niewątpliwe zalety. Każda z nas doświadczyła małego dramatu w wyniku złamanego paznokcia, co nieładnie odróżnia go od reszty manicure. W takiej sytuacji Care Build Base jest niezastąpiona. Jest twarda i pozwala stylistce manicure przedłużyć nadłamany paznokieć, dzięki czemu obie nasze dłonie wyglądają elegancko.
Często zdarzają się przypadki nadłamania i ukruszenia płytki paznokciowej w granicach opuszka, co uniemożliwia wykonanie stylizacji paznokci w sposób estetyczny. Tu także Care Build Base rozwiąże problem.
Kolejna spośród zalet tej bazy, to skuteczne utwardzenie słabych i cienkich płytek paznokciowych. Dzięki temu zabiegowi, stylizacja wykonana w profesjonalnym studio manicure utrzyma się przez, co najmniej, 4 tygodnie.
Care Build Base, dzięki swojej konsystencji, wnika w strukturę paznokcia, nie zapowietrza się i nie odpada, a także nie zalewa skórek. Stylistka paznokci może nałożyć bazę na wszystkie paznokcie jednocześnie, a proces suszenia zajmuje od 60 do 90 sekund.

Dobra wiadomość dla niecierpliwych: nie ma znaczenia na ile precyzyjnie trzymamy palce pod lampą - baza i tak dobrze się utwardzi. Przed aplikacją lakieru hybrydowego, Care Build Base wymaga zmatowienia.
Najcenniejszą zaletą tej bazy jest jej odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nasze życie codzienne powoduje rozmaite zagrożenia dla profesjonalnie wykonanej stylizacji paznokci, którą chcemy zachować jak najdłużej. Dzięki zastosowaniu Care Build Base kontakt paznokci z twardymi powierzchniami nie skutkuje ich uszkodzeniem. Baza ta pozwala wykonywać różne prace fizyczne i utrzymać ładny manicure.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl