Eco-dolewka Top Coat Glam 40g

Eco-Dolewka Top Coat Glam jest odpowiedzią na potrzeby salonów manicure. 40 ml to czterokrotnie większa pojemność przebojowego preparatu nawierzchniowego, w porównaniu do opakowania tradycyjnego. Top Coat Glam docenia każda stylistka paznokci za jego odporność na przecieranie i piękny gloss. Dodatkowym atutem jest tu ekologiczny pojemniczek wytworzony w 96% z naturalnej, odnawialnej trzciny cukrowej. Eco-Dolewka jest więc rozwiązaniem i ekonomicznym i ekologicznym, które służy ochronie środowiska i portfela firmy.

149,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Top Coat o rzadkiej konsystencji, średnio się poziomuje, dlatego dobrze się nim pracuje. Nie zalewa skórek klienta, nie tworzy dodatkowej grubości. Daje mocny połysk, który utrzymuje się do 5 tygodni.

Jest dość trwały i nie wyciera sie z końcówek paznokci. Top coat bez warstwy inhibicyjnej.

Produkt posiada brokatowe (gliterowe) drobinki - pyłki, pajetki, holograficzna folia, płatki, itp.

Aplikujemy na kolor hybrydowy lub żele (w tym acrygel i acryl) cienutką warstwę i wkładamy do lampy na okreslony czas wg klasyfikacji lampy.

Po wyjęciu z lampy przez około 4 sekundy nie dotykamy powierzchni palcami - Top Coat No Wipe musi się zeszklić.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Eco-Dolewka Top Coat Glam jest produktem od Słowianka Nail Trends dedykowanym salonom manicure. Pojemność opakowania, 40 g, to większa ilość preparatu w jednym pojemniczku.. To wygoda i oszczędność dla portfela firmy.

Top Coat Glam to nasz bestsellerowy Top Coat No Wipe, który został wzbogacony mikrodrobinką o białym lśnieniu - niczym zmrożony śnieg. Uzyskujemy efekt subtelnego lśnienia, które wygląda bardzo ciekawie na różnych kolorach. Jasne, pastelowe odcienie zyskują mroźny blask. Na ciemnych kolorach drobinka ta jest bardziej widoczna, dzięki czemu uzyskujemy wzmocniony blask na dłużej. Top Coat Glam doskonale sprawdzi się przy produktach coverowych: bazach, żelach czy akryżelach. Naturalny efekt wzbogacony lśniacymi iskierkami to coś co zawsze wygląda doskonale.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl