Top Coat o kremowej konsystencji, posiada niską lepkość dlatego bardzo dobrze się rozkłada na paznokciu, po utwardzeniu posiada idealny 100% matowy wygląd, nie wybłyszcza się podczas eksloatacji aż do 5 tygodni.

Idealnie pasuje do różnych kolorów. Często również wykorzystuje się go jako tło dla Babyboomer, Ombre i innych.

Produkt posiada brokatowe (gliterowe) drobinki - pyłek, pajetki, holograficzna folia, płatki, które upiększają każdą stylizację.

  • Nakładamy na kolor lub zdobienie cieniutką warstwę, nie dociskając pędzelka.

  • Odczekujemy 4 sekundy przed włożeniem do lampy (aby idealnie się wypoziomował).

  • Utwardzamy w lampie (czas zgodny z rodzajem lampy).

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Nowa odsłona kultowego Topu Velvet o satynowym, matowym wykończeniu od Slowianka Nail Trends.
Bestsellerowy Top Velet został wzbogacony o średniej wielkości, holograficzne drobinki. Dzięki temu możesz uzyskać na paznokciach efekt matowych, metalicznych punktów wyglądających niczym gwieździste niebo. Przed utwardzeniem w lampie, drobiny mienią się różnymi kolorami, jednak po wyschnięciu tracą holograficzny blask i uzyskują zupełnie nowe wcielenie.
Ten nietypowy i poszukiwany efekt, sprawdzi się w niezliczonej ilości stylizacji, nadając wszystkim twoim lakierom hybrydowym drugie życie. Przepięknie prezentuje się na ciemnych, głębokich kolorach. Na odcieniach nude uzyskujemy efekt subtelnego zdobienia.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl