Rubber Base Gel 10g

Rubber Base Gel należy do hitów sprzedażowych Slowianka Nail Trends. Jest to uniwersalna, stuprocentowo kauczukowa, elastyczna, półgęsta baza. Uniwersalna, bo używa się jej do wszystkich metod stylizacji paznokci - pod hybrydę nakładaną na naturalną płytkę oraz pod żel, czy akryżel do budowy paznokci.
Skutecznie chroni kolor paznokci przed przecieraniem końcówek przy wykonywaniu pracy fizycznej. Nie zawiera blokady UV.

49,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

KUP W ZESTAWIE O 15% TANIEJ
=
Zapisać 30,00 zł
Razem: 169,98 zł

Kauczukowa baza hybrydowa o bardzo komfortowej średnio-gęstej konsystencji. Łatwo się poziomuje, co przyśpiesza pracę w salonie, bezpieczna w użytkowaniu. Pasuje do wszystkich typów paznokci.

  • przygotowujemy paznokieć naturalny (odsuwamy skórki, w razie potrzeby wykonujemy manicure), usuwamy nabłonek przy skórkach, matowimy paznokieć blokiem polerskim 240, odpylamy, odtłuszczamy paznokieć za pomocą Cleanera lub Nail Prep (odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia)

  • nakładamy Ultra Bond (odczekujemy do wyschnięcia)

  • aplikujemy Rubber Base Gel, wcieramy cienką warstwę w -strukturę paznokcia (w razie konieczoności od razu nadbudowujemy strukturę paznokcia)

  • utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy)

  • aplikujemy kolor hybrydowy

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Rubber Base Gel należy do najlepiej sprzedających się produktów Slowianka Nail Trends. Jest to w stu procentach kauczukowa baza. Jej elastyczna, półgęsta konsystencja umożliwia aplikację na płytkę paznokciową bez ingerencji w skórki. Pomocna jest tu też szklano-przezroczysta barwa bazy.

Główną zaletą Rubber Base jest jej uniwersalność. Ze względu na umiarkowaną lepkość po utwardzeniu, można położyć hybrydę bez uprzedniego matowienia, czy przecierania bazy na płytce. W efekcie, wykonanie stylizacji manicure zajmuje mniej czasu.
Kolejna zaleta Rubber Base Gel jest związana z nadbudową i utwardzaniem dużych, cienkich, wklęsłych, jak również wypukłych paznokci. Starannie wypoziomowana przez profesjonalną stylistkę paznokci baza, umożliwia uzyskanie wyjątkowo estetycznego efektu po nałożeniu kolejnej warstwy użytego materiału. Oszczędza się czas i uzyskuje efekt pięknych, niebanalnych paznokci.

Rubber Base jest preparatem uniwersalnym. Stosuje się ją pod lakier hybrydowy równie skutecznie, jak pod żel, akryl i akryl-żel używany do budowania paznokci. Rubber Base Gel ułatwia nakładanie ciemnych kolorów - ładnie rozkładają się na płytce paznokcia, konsystencja bazy utrzymuje kolor hybrydy, czy innego materiału, który nie staje się cieńszy przy skórkach. Tworzy w ich okolicach ładną, ostrą linię.
Poprawia trwałość nałożonej hybrydy, co ma duże znaczenie dla osób wykonujących pracę fizyczną, w wyniku której krawędzie paznokci ulegają przetarciu.
Rubber Base Gel dobrze skleja się z warstwą kolorową i zapobiega uszkodzeniom barwy. Ta baza łatwo utwardza się pod lampą - w czasie 1 minuty.
Rubber Base dobrze współpracuje z każdym narzędziem do zdejmowania warstw materiału. Nie posiada blokady UV, nie zaleca się jej do aplikacji na długie, miękkie paznokcie. Lepszą opcją jest tu Porcelain Base, Care Build Base lub Stone Cover Base.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl