Kryształki 9 Lilac Magic

Z czym kojarzy Ci się maj? Oczywiście z bzem i to najlepiej w kolorze zgaszonego fioletu. To roślina, która jest inspiracją dla kreatorów mody, jubilerów, makijażystów, a także stylistów paznokci. Produktem idealnie wpisującym się w klimat skąpanej w słońcu majówki są kryształki 9 Lilac Magic. To sposób na nietuzinkowe zdobienie płytki paznokciowej, które możesz wykonać zarówno w profesjonalnym salonie, jak i zaciszu własnego domu. Zaletą kryształków 9 Lilac Magic jest łatwa aplikacja i długie utrzymywanie się na paznokciach. To nowoczesny produkt w pięknym odcieniu fioletu, który możesz łączyć z wybraną trwałą emalią. Sięgnij po lśniące kryształki do dekoracji paznokci!
Special Price 15,00 zł Taniej o 20zł -20off 35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Fiolet to kolor przywodzący na myśl czas, w którym natura budzi się do życia. Jeśli posiadasz romantyczne usposobienie i jesteś osobą poszukującą inspiracji do efektownego zdobienia płytki paznokciowej, to kryształki 9 Lilac Magic są do tego celu stworzone! To pięknie połyskujące w świetle dziennym i sztucznym drobinki utrzymane w eleganckim, stonowanym, a jednocześnie bardzo wyrazistym odcieniu zgaszonego fioletu. To także sposób na modne zdobienie paznokci, bez względu na to, czy jest ona naturalna, przedłużona przy pomocy żelu, czy też pokryta hybrydą w jasnych, pastelowych odcieniach.
Kryształki 9 Lilac Magic zaskoczą Cię zaletami! Produkt jest łatwy w aplikacji, z pewnością zainteresuje zarówno początkujące stylistki, jak i doświadczone profesjonalistki. Kosmetyk długo utrzymuje się na paznokciach i nie zmienia swoich właściwości, nawet po wielu dniach od jego nałożenia. Kryształki 9 Lilac Magic to propozycja dla kobiet w każdym wieku, które pragną wnieść powiew świeżości w swój dotychczasowy manicure hybrydowy.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl