Kryształki 3 Silver Mix

Kochasz srebrną biżuterię? Podkreśl swój look oryginalnym zdobieniem płytki paznokciowej, wykorzystując do tego celu kryształki 3 Silver Mix. To wspaniały kosmetyk służący do trwałego dekorowania płytki paznokciowej. Przeistocz się w prawdziwą artystkę i wyczaruj cudowną stylizację hybrydową. Kryształki 3 Silver Mix to mieszanka wspaniale mieniących się w świetle niewielkich drobinek, które przywodzą na myśl najpiękniejsze dzieła sztuki jubilerskiej. Produkt możesz połączyć ze swoją ulubioną, trwałą emalią, zarówno w odcieniu pastelowym, jak i intensywnym. Odważ się na zmiany i przekonaj, że kryształki 3 Silver Mix to wspaniała metoda na zdobienie paznokci!
Special Price 15,00 zł Taniej o 24zł -24off 39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Srebrzysty pył na paznokciach, który przypomina manicure hybrydowy w wersji awangardowej lub futurystycznej? Czemu nie! Baw się konwencjami i trendami wykorzystując kryształki 3 Silver Mix. To produkt zamknięty w estetycznym opakowaniu. Możesz go wykorzystać do codziennej pracy z klientkami lub też do stylizacji paznokci wykonanej samodzielnie w domu. Stań się kreatorką stylu i zacznij wprowadzać do swojego codziennego manicure hybrydowego innowacyjne dekoracje, którymi są kryształki 3 Silver Mix.
Te kryształki to mieszanina srebrnych kuleczek, przywodzących na myśl jeden z najpopularniejszych metali szlachetnych, używanych w sztuce jubilerskiej. Produkt zapewni Ci spektakularne efekty przy niewielkim wysiłku. Połyskujące w dziennym i sztucznym świetle kryształki 3 Silver Mix wyglądają nie tylko efektownie, ale i niezwykle estetycznie. Podkreślają piękno Twoich dłoni. To produkt, który świetnie prezentuje się na paznokciach każdej długości i jest dedykowany klientkom poszukującym nowoczesnych i łatwych do użycia kosmetyków przeznaczonych do zdobienia płytki.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl