Kryształki 2 Golden Drops

Przenieś się do krainy piękna i magii, tworząc na swoich paznokciach oryginalne i nietuzinkowe zdobienie. Sięgnij po kryształki 2 Golden Drops, które zaskoczą Cię spektakularnymi możliwościami dekorowania. Kosmetyk w postaci złocistych kuleczek w różnych rozmiarach, podkreśli piękno trwałej emalii, jaka została zaaplikowana na Twoją płytkę paznokciową. Bądź kreatorką stylu i stwórz oryginalny look, którym zachwycisz swoje otoczenie. Kryształki 2 Golden Drops mienią się niczym najdroższa biżuteria. Stwórz na swoich paznokciach małe dzieła sztuki i przekonaj się, że piękno tkwi w szczegółach!
39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Stań się królową balu i podkreśl swój elegancki look oryginalnymi zdobieniami w pięknym odcieniu połyskującego, żółtego złota. To kolor, który dominuje w aktualnych stylizacjach paznokci i jest często wykorzystywany do modnych oraz oryginalnych dekoracji, jakie możesz wykonać na dłoniach. Kryształki 2 Golden Drops to produkt, który umożliwi Ci stworzenie różnorodnych stylizacji, bez potrzeby sięgania po wiele kosmetyków. Pięknie wyglądające na płytce paznokciowej złociste kuleczki w różnych rozmiarach sprawią, że Twój manicure hybrydowy przeistoczy się w małe dzieło sztuki. To efektowne dekoracje, które możesz wykorzystać na każdą okazję.
Produkt świetnie współpracuje z trwałymi emaliami hybrydowymi i żelowymi oraz przetrwa w niezmienionym stanie przez wiele dni od jego aplikacji. Mieniące się świetle kryształki 2 Golden Drops to pomysł na nietuzinkowe zdobienie płytki paznokci w połączeniu z ulubioną emalią, utwardzoną w lampie UV lub LED. Czy można chcieć czegoś więcej? Przekonaj się, że to kosmetyk godny zainteresowania!