Kryształki 5 Silver Drops

Uchwyć piękno chwili i przekonaj się, że Twoja nowa stylizacja hybrydowa może zaskoczyć niejedną osobę. Sięgnij po Kryształki 5 Silver Drops. To nowoczesny dekor służący do efektownego zdobienia paznokci. Cenisz nietuzinkowy manicure hybrydowy? Delikatne Kryształki Silver 5 Drops sprawią, że Twój nowy look będzie odpowiednio podkreślony. Niewielkie srebrne kuleczki wspaniale mienią się w świetle dziennym i sztucznym. W połączeniu z wybraną emalią hybrydową, tworzą spektakularne efekty stylizacji. Wybierz Kryształki 5 Silver Drops i przekonaj się, że to zdobienia, które zasługują na to, by trafić do Twojej stałej kolekcji!

Special Price 15,00 zł Taniej o 24zł -24off 39,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Efektownie mieniące się paznokcie, które połyskują w świetle neonowym, wieczorowym i w pełnym słońcu? Osiągnij ten spektakularny rezultat przy pomocy tylko jednego produktu. Teraz jest to możliwe! Wykorzystaj Kryształki 5 Silver Drops. To srebrne kuleczki o różnej wielkości, które możesz z powodzeniem użyć w sztuce zdobienia płytki paznokciowej. Ten produkt warto włączyć do swojej stałej kolekcji dekorów dedykowanych zarówno profesjonalnym gabinetom kosmetycznym, jak i osobom, które wykonują manicure hybrydowy samodzielnie w domu.
Kryształki 5 Silver Drops są łatwe w aplikacji. Posługiwanie się tym zdobieniem nie nastręcza żadnych trudności zarówno doświadczonym stylistkom, jak i osobom, które stawiają pierwsze kroki w dekorowaniu płytki paznokciowej. Mieniące się feerią barw srebrne Kryształki 5 Silver Drops wyglądają pięknie w połączeniu z emaliami utwardzanymi w lampie UV lub LED o chłodnych, niebieskich tonach. Ten fantazyjny mix sprawi, że Twoja nowa stylizacja pozytywnie zaskoczy bliskie Ci osoby!
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl