Kryształki 13 Old Gold

Biżuteria w odcieniu starego złota uznawana jest za zjawiskową, antyczną i drogocenną. To kunsztowne, małe dzieła sztuki, które zachwycają swoim pięknem i ponadczasowym urokiem. Jeśli pragniesz przenieść ten efekt na swoją stylizację paznokci to koniecznie sięgnij po kryształki 13 Old Gold. To produkt dedykowany klientkom, które poszukują inspiracji do tworzenia ekstrawaganckich zdobień płytki paznokciowej. Kryształki Old Gold 13 pięknie połyskują w świetle neonowym i wieczorowym, będąc uzupełnieniem kreacji na większe wyjścia i strojów przeznaczonych na zabawy sylwestrowe czy karnawałowe.
32,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Blask starego, antycznego złota przywodzi na myśl dawne wyroby jubilerskie, ekskluzywną, unikatową porcelanę zdobioną tym szlachetnym kruszcem, a także misternie wykonane dodatki do wnętrza domu lub mieszkania. W klimat przepychu, blichtru i luksusu przeniosą Cię kryształki 13 Old Gold. To produkt, który możesz wykorzystać do domowego lub gabinetowego zdobienia płytki paznokciowej. Wspaniale mieniące się złote kuleczki w odcieniu zgaszonego żółtego złota, wspaniale podkreślą odświętny look, a także stylizacje dedykowane na zabawy sylwestrowe, karnawałowe i podniosłe uroczystości.
Łatwe w aplikacji kryształki 13 Old Gold świetnie nadają się do stylizacji hybrydowych i żelowych z użyciem lampy UV lub LED. To produkt, którym możesz wyczarować nietuzinkowe zdobienia paznokci w krótkim czasie. Kryształki 13 Old Gold dobrze prezentują się zarówno na płytce pokrytej emalią hybrydową w odcieniu pastelowym, jak i intensywnym. To doskonały pomysł na stworzenie jednej z najmodniejszych w tym sezonie kompozycji opartej na czerni, granacie lub czerwieni, połączonej ze zdobieniami w odcieniu złota.