Kryształki 4 Red Carpet

Bądź niczym gwiazda Hollywood, która przechadza się po czerwonym dywanie. Nie wahaj się ani chwili i koniecznie podkreśl swoje stylizacje efektowną dekoracją paznokci. Już teraz sięgnij po czerwone kryształki 4 Red Carpet. Te połyskujące drobinki przypominają niewielkie rubiny. Dzięki nim stworzysz oryginalną stylizację hybrydową. Lubisz eksperymenty i nie boisz się zmian? Połącz kryształki 4 Red Carpet ze swoją ulubioną emalią hybrydową. Szybko przekonasz się, że Twoja nowa stylizacja olśni każdego, a Ty staniesz się prawdziwą kreatorką stylu!
35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Śledzisz nowinki w sztuce zdobienia paznokci, a może inspirujesz się stylem gwiazd oraz osób z pierwszych stron gazet? Wykorzystaj ich metody dekorowania płytki paznokciowej, sięgając po kryształki 4 Red Carpet. To cudowne, połyskujące w świetle jupiterów drobinki w ponadczasowym, energetycznym i niezwykle pięknym kolorze czerwonym. Nasycony odcień wspaniale podkreśli Twój stonowany manicure lub też dopełni looku, gdy preferujesz odważne stylizacje w połączeniu z hybrydą w intensywnym odcieniu.
Kryształki 4 Red Carpet nie nastręczają żadnych trudności w procesie aplikacji. To produkty, które możesz wykorzystać do ekstremalnie bogatych zdobień w stylu Russian, jak również esencjonalnych, nieco subtelniejszych dekoracji dedykowanych na randkę, Walentynki, okres Bożego Narodzenia, zabawę sylwestrową czy kolację we dwoje. Kryształki 4 Red Carpet to produkty do zdobienia paznokci, które możesz wykorzystać także jako sposób na odmianę Twojego tradycyjnego manicure hybrydowego. Odkryj nowoczesny produkt przeznaczony do efektownego zdobienia płytki paznokciowej!