Kryształki 14 Snowflakes

Płatki śniegu wirujące na wietrze przywodzą na myśl piękno i dzikość otaczającej człowieka przyrody. W ten niesamowity klimat przeniosą Cię kryształki 14 Snowflakes. Produkt zachwyca po nałożeniu na płytkę paznokcia. To białe, delikatne i połyskujące w świetle kryształki w półtransparentnym odcieniu. Świetnie sprawdzą się do lekkich, pudrowych stylizacji i romantycznego manicure hybrydowego. To doskonały sposób na zdobienie paznokci dla przyszłych Panien Młodych. Kryształki 14 Snowflakes są pięknem zaklętym w szczegółach!
32,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Zimowy krajobraz kojarzy się nie tylko z niską temperaturą powietrza, ale także wirującymi w powietrzu płatkami śniegu, które delikatnie pokrywają dachy domów i ulice, tworząc mieniący się w sztucznym świetle puch. Iście bajkowy krajobraz, ulotny i eteryczny! W ten klimat wprowadzą Cię białe kryształki 14 Snowflakes. Ich kolor przywodzi również na myśl ozdoby świąteczne otoczone puchem białego śniegu.
Jednak kryształki 14 Snowflakes są uniwersalne, to dekoracje, które możesz wykorzystać nie tylko w sezonie zimowym. To także świetny pomysł na stworzenie niebanalnej stylizacji dla przyszłych Panien Młodych, ale i kobiet w każdym wieku, tradycjonalistek poszukujących subtelnych zdobień z charakterem.
Kryształki 14 Snowflakes możesz połączyć z lakierami hybrydowymi w odcieniach pastelowych i intensywnych. Wszystko zależy od Twojego potencjału twórczego i tego, jaki efekt zamierzasz osiągnąć. To wspaniałe dekoracje w kolorze pięknej bieli! Otwórz swoją wyobraźnię i wykreuj na paznokciach niesamowite, delikatne stylizacje.