Kryształki 1 Volcanic Dust

Bądź królową każdego balu i podkreśl swój look efektownym zdobieniem paznokci, które wykonasz nie tylko w profesjonalnym gabinecie, ale i w zaciszu swojego domu. Użyj nowoczesnego dekoru i przekonaj się o zaletach, jakie posiadają kryształki 1 Volcanic Dust. To wspaniały sposób na dopełnienie stworzonej stylizacji hybrydowej. Ta wybuchowa mieszanka przypominająca rozgrzany, wulkaniczny pył sprawi, że Twoje paznokcie zmienią się w małe dzieła sztuki. Jej grafitowo-popielaty, intensywny kolor możesz połączyć ze swoją ulubioną, trwałą emalią. Kryształki 1 Volcanic Dust zapenią Ci spektakularny efekt stylizacji. Czy można chcieć czegoś więcej?

32,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Przeistocz się w prawdziwą kreatorkę stylu i stwórz na swojej płytce paznokciowej oryginalne zdobienia przy pomocy nowoczesnych i sprawdzonych kosmetyków. Wykorzystaj w swojej codziennej stylizacji niezwykłe kryształki 1 Volcanic Dust. To urzekające, mieniące się tysiącem barw drobinki w pięknym grafitowo-popielatym, intensywnym odcieniu. Produkt przypomina pył wulkaniczny. Można go wykorzystać do codziennego manicure, jak i wykonanego na specjalne okazje lub tak zwane większe wyjścia.
Kryształki 1 Volcanic Dust umożliwiają tworzenie efektownych przejść kolorystycznych. To wręcz wybuchowa mieszanka kolorystyczna! Produkt umożliwi Ci wykonanie najmodniejszych w tym sezonie zdobień, bez najmniejszego wysiłku czy używania wielu różnych produktów. To eleganckie, a jednocześnie niezwykle trwałe dekory, które wspaniale przylegają do płytki paznokciowej, tworząc na niej idealnie gładką taflę. Pięknie połyskują zarówno w dziennym, jak i sztucznym świetle dając efekt WOW! Użyj raz, a już nie będziesz chciała się z nimi rozstać.