Kryształki 7 Pure Rain

Ciepły letni deszcz, który delikatnie pieści Twoją skórę… Zatrzymaj tę chwilę jak najdłużej i uwiecznij na swoich paznokciach. Z pomocą przyjdą Ci kryształki 7 Pure Rain. To niewielkie kuleczki, które przypominają półtransparetne, drobne krople spadającego deszczu. To sposób na stworzenie oryginalnej stylizacji hybrydowej subtelnymi, ale widocznymi zdobieniami. Jeśli jesteś kobietą o romantycznym usposobieniu to kryształki 7 Pure Rain są produktem stworzonym dla Ciebie. Dzięki nim uzyskasz delikatne, ale wyraźne zdobienie, które subtelnie podkreśli piękno Twoich paznokci.
32,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Krople deszczu uderzające o szybę są inspiracją dla wielu artystów tworzących wyjątkowe dzieła malarskie. Ten efekt możesz przenieść także do sztuki zdobienia paznokci, wykorzystując do tego celu kryształki 7 Pure Rain. To niezwykle delikatne, cudownie mieniące się w słońcu i w sztucznym świetle drobinki o półtransparentnym, błękitnym odcieniu. Kryształki 7 Pure Rain zapewnią Ci spektakularne rezultaty w zdobieniu płytki paznokciowej. To produkt, który możesz wykorzystać do stworzenia oryginalnej dekoracji.
Rozwiń swój potencjał twórczy i stań się kreatorką nowego stylu! Wykorzystaj kryształki 7 Pure Rain do swojego codziennego manicure hybrydowego. Kosmetyk świetnie łączy się zarówno z bardzo intensywnymi, jak i stonowanymi odcieniami trwałej emalii utwardzonej przy pomocy lampy UV lub LED. To Ty decydujesz, jaki efekt masz zamiar osiągnąć! Jeśli jesteś osobą o romantycznym usposobieniu, możesz połączyć kryształki 7 Pure Rain z pastelowymi emaliami hybrydowymi. W przypadku, gdy zależy Ci na efekcie WOW i spektakularnej stylizacji, warto abyś wybrała kryształki 7 Pure Rain do podkreślenia emalii w intensywnych, nasyconych kolorach.