Kryształki 15 Graphite Drops

Niebanalna stylizacja paznokci, która przywodzi na myśl jeden z najtrwalszych pierwiastków na świecie. Sięgnij po kryształki 15 Graphite Drops i uzyskaj spektakularne efekty, bez najmniejszego wysiłku. To delikatne dropsy w grafitowym odcieniu, przeznaczone do trwałego zdobienia płytki paznokciowej. Kuleczki występują w wielu wielkościach przypominając srebrne, metaliczne perełki. Możesz je wykorzystać do uzupełnienia stylizacji casualowej, ale i wieczorowej. Kryształki 15 Graphite Drops to wyraziste, intensywne i pięknie połyskujące drobinki, które podkreślą Twój look i sprawią, że poczujesz się niczym Królowa balu!
39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Oryginalna stylizacja paznokci nie musi polegać tylko na aplikowaniu hybrydy lub lakieru żelowego. Możesz pokusić się o efektowne zdobienia, używając do tego celu jednego produktu. Kryształki 15 Graphite Drops to różnej wielkości kuleczki w pięknym, srebrnym, nieco grafitowym odcieniu, przywodzącym na myśl platynową biżuterię lub wykonaną z chirurgicznej stali. Wspaniale mieniące się w świetle dziennym i sztucznym kryształki 15 Graphite Drops możesz wykorzystać do codziennej lub wieczorowej stylizacji, uzupełniając swoją kreację. To kosmetyk, który nie nastręcza żadnych trudności w procesie aplikacji. Dobrze współpracuje z lakierami hybrydowymi i żelowymi, niezależnie od ich konsystencji czy koloru. Piękne, srebrne kuleczki można nanosić na wybraną partię paznokci, jak również wykonać manicure Mono, składający się z emalii w jednym kolorze i zdobień wykonanych na wszystkich palcach u dłoni.
Kryształki 15 Graphite Drops to produkt, który pozwoli Ci uwolnić swój potencjał twórczy i przemienić się w kreatorkę stylu. Dzięki temu kosmetykowi możesz zaskoczyć klientki efektownymi metodami zdobienia przy użyciu tylko jednego produktu. Czy można chcieć czegoś więcej?