Arter Yellow Paint 5g

Marzą Ci się piękne, świeże wiosenne i letnie stylizacje paznokci? Chcesz być na bieżąco z aktualnymi trendami, w których króluje słoneczny blask i oszałamiające intensywnością kolory? Jeśli tak, to w Twoim warsztacie pracy nie może zabraknąć Arter Yellow Paint 5g. Jest to żel stworzony do wykonywania płaskich zdobień paznokci każdą techniką. Jego intensywność pozwala uzyskać wymarzony efekt już dzięki jednej warstwie. Arter Yellow Paint 5g w kolorze żółtym to produkt, który docenią zarówno profesjonalistki, jak i początkujące stylistki paznokci.
35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Żele kolorowe o bardzo wysokim napigmentowaniu. Zostały stworzone do malowania na płasko, na paznokciach - do takich technik, jak: cieniowanie, Ombre, One Stroke, Micro-painting, Zhostovo, itp.

Kryją już jedną bardzo cienką warstwą, dlatego malowanie nimi jest szybsze i bardzo precyzyjne.

Nabrać produkt na pędzelek (ilość zależy od zastosowanej techniki wykonywanego zdobienia) i nanieść na zmatowiony wcześniej paznokieć lub na Top Coat Velvet albo na dyspersję produktu sztucznego i wykonać element zdobienia. 

UWAGA: warstwa produktu powinna być bardzo cienka! Włożyć do lampy i utwardzić wg instrukcji.

Następnie możemy powtórzyć cały etap wykonując kolejną część zdobienia lub nałożyć Top Coat.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Żelowe pigmenty dobrej jakości to podstawowe wyposażenie warsztatu stylistki paznokci. Zarówno początkujące artystki, jak i profesjonalistki w tej dziedzinie nie wyobrażają sobie swojej codziennej pracy bez pigmentu w kolorze słonecznej żółci. Jako jeden z podstawowych kolorów palety barw, żółty jest nieodzownym elementem większości stylizacji. Oprócz tego, kolor żółty jest również bazą do mieszania pigmentów oraz tworzenia innych kolorów i odcieni. Daje wiele możliwości zdobień.
Arter Yellow Paint to wysokiej jakości, doskonale napigmentowany żel, który Cię zachwyci. Idealnie nadaje się do wykonania zachwycających płaskich zdobień. Nie ma znaczenia czy wybierzesz technikę One Stroke, Zhostovo, Micro Painting, cieniowanie, maźnięcia, kreski czy może ombre. Wybór techniki należy do Ciebie. Arter Yellow Paint 5g spisze się na medal! Można zapomnieć o trudnym i czasochłonnym mieszaniu multiartów z pigmentami. Teraz wszystko czego potrzebujesz zamknęliśmy w jednej, poręcznej tubce Arter Yellow Paint 5g.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl