Arter Orange Paint 5g

Poszukiwania idealnego kosmetyku możesz uznać za zakończone! Arter Orange Paint 5g posiada wszystkie cechy, których oczekujesz od żelowego pigmentu. Piękny, intensywny, pomarańczowy kolor. Konsystencja, która sprawia, że z łatwością wykonasz zdobienia, ale też pomalujesz cały paznokieć. Nie wymaga dwukrotnego nakładania. Pożądany efekt osiągniesz już po pierwszym pociągnięciu pędzla. Jeśli chcesz zmodyfikować oryginalny kolor Arter Orange Paint 5g możesz go bez trudu wymieszać z innym pigmentem.
35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Promocja walentynkowa

Żele kolorowe o bardzo wysokim napigmentowaniu. Zostały stworzone do malowania na płasko, na paznokciach - do takich technik, jak: cieniowanie, Ombre, One Stroke, Micro-painting, Zhostovo, itp.

Kryją już jedną bardzo cienką warstwą, dlatego malowanie nimi jest szybsze i bardzo precyzyjne.

Nabrać produkt na pędzelek (ilość zależy od zastosowanej techniki wykonywanego zdobienia) i nanieść na zmatowiony wcześniej paznokieć lub na Top Coat Velvet albo na dyspersję produktu sztucznego i wykonać element zdobienia. 

UWAGA: warstwa produktu powinna być bardzo cienka! Włożyć do lampy i utwardzić wg instrukcji.

Następnie możemy powtórzyć cały etap wykonując kolejną część zdobienia lub nałożyć Top Coat.

Uwielbiasz wykonywać zdobienia, ale nie znosisz poprawek i nanoszenia kolejnych warstw produktu, aby wzór był widoczny? Z tym już koniec! Mamy coś dla Ciebie. Przedstawiamy intensywny pigment żelowy Arter Orange Paint 5g. Jego wyrazisty kolor pozwala tworzyć zachwycające kreacje na paznokciach już jednym pociągnięciem pędzla. Niezależnie od tego, jaką techniką pracujesz, Arter Orange Paint 5g będzie doskonałym towarzyszem każdej stylizacji i płaskich zdobień. Wypróbuj One Stroke, Zhostovo czy Micro Painting. Idealnie sprawdzi się w takich technikach jak cieniowanie, maźnięcia czy kreski. Pomarańczowe ombre? Czemu nie! W tym zadaniu Arter Orange Paint 5g również spisze się na medal.
Formuła pigmentu żelowego gwarantuje doskonałe krycie zarówno przy wykonywaniu drobnych, delikatnych zdobień, oraz gdy chcemy pokryć cały paznokieć. Jeśli chcesz zmodyfikować kolor to nic prostszego. Arter Orange Paint 5g doskonale łączy się z innymi pigmentami i pozwala odkrywać nowe barwy i odcienie. Wypróbuj sama i przekonaj się, że kreowanie wzorów na płytce paznokciowej przeniosło się w inny wymiar!
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl