Arter Blue Paint 5g

Kolor niebieski, jako jedna z podstawowych barw, jest podstawowym elementem w pracy każdego artysty. A przecież stylistki paznokci bez wątpienia są artystkami! Tworzą swoje małe dzieła sztuki na płytce paznokcia. Majstresztyk! Arter Blue Paint 5g to piękny, nasycony i mocno napigmentowany niebieski żel, który wykorzystasz w wykonywaniu zdobień i dekoracji na paznokciach. Może być używany samodzielnie lub w połączeniu z innymi pigmentami. Arter Blue Paint na hybrydzie prezentuje się efektownie i tajemniczo. Dodaj swoim stylizacjom szlachetności wykorzystując Arter Blue Paint 5g.
35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Żele kolorowe o bardzo wysokim napigmentowaniu. Zostały stworzone do malowania na płasko, na paznokciach - do takich technik, jak: cieniowanie, Ombre, One Stroke, Micro-painting, Zhostovo, itp.

Kryją już jedną bardzo cienką warstwą, dlatego malowanie nimi jest szybsze i bardzo precyzyjne.

Nabrać produkt na pędzelek (ilość zależy od zastosowanej techniki wykonywanego zdobienia) i nanieść na zmatowiony wcześniej paznokieć lub na Top Coat Velvet albo na dyspersję produktu sztucznego i wykonać element zdobienia. 

UWAGA: warstwa produktu powinna być bardzo cienka! Włożyć do lampy i utwardzić wg instrukcji.

Następnie możemy powtórzyć cały etap wykonując kolejną część zdobienia lub nałożyć Top Coat.

Do wykonania przepięknych i profesjonalnych stylizacji paznokci niezbędne są odpowiednie pigmenty żelowe. Aby móc dekorować paznokcie szybko i efektywnie, powinny być one intensywne i w oszałamiających kolorach. Taki właśnie jest niebieski pigment żelowy Arter Blue Paint 5g. Jego przepiękny chabrowy kolor z pewnością zachwyci każdą miłośniczkę wyrazistych zdobień. Wspaniale prezentuje się na gotowych stylizacjach, dodaje im głębi i szlachetności. Arter Blue Paint jest odpowiedni do tworzenia zdobień każdą techniką, niezależnie od tego, czy wybierzecie One Stroke, Zhostovo, Micro Painting, cieniowanie, maźnięcia, kreski, czy ombre. Arter Blue Paint 5g może być podstawą stylizacji, jej dopełnieniem lub bazą do mieszania pigmentów i tworzenia własnych barw oraz odcieni. Dzięki swojej żelowej konsystencji łatwo się miesza i gładko łączy z innymi pigmentami.
Z Arter Blue Paint 5g dodawaj pigmenty do siebie, mieszaj i kreuj za każdym razem zupełnie nowe wrażenie kolorystyczne!
Di-hema Trimethylhexyl, Hema, Hydroxycyclohexyl, Pigments.