Arter Black Paint 5g

Twórz oszałamiające stylizacje i dodawaj im niespotykanej głębi, dzięki odpowiedniemu cieniowaniu. Taki efekt możesz otrzymać wykorzystując czarny pigment żelowy Arter Black Paint 5g. To produkt o wyjątkowej intensywności, nadający się do tworzenia zdobień dowolną techniką. Niezależnie od tego czy chcesz wykonać wstępny szkic, czy podkreślić cienie, Arter Black Paint sprawdzi się doskonale w tym zadaniu. Arter Black Paint 5g możesz również wykorzystać do mieszania z innymi kolorami i tworzenia nowych odcieni.

Special Price 28,00 zł Taniej o 7zł -7off 35,00 zł
Najniższa cena oferty z 30 dni: 28,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS

Żele kolorowe o bardzo wysokim napigmentowaniu. Zostały stworzone do malowania na płasko, na paznokciach - do takich technik, jak: cieniowanie, Ombre, One Stroke, Micro-painting, Zhostovo, itp.

Kryją już jedną bardzo cienką warstwą, dlatego malowanie nimi jest szybsze i bardzo precyzyjne.

Nabrać produkt na pędzelek (ilość zależy od zastosowanej techniki wykonywanego zdobienia) i nanieść na zmatowiony wcześniej paznokieć lub na Top Coat Velvet albo na dyspersję produktu sztucznego i wykonać element zdobienia. 

UWAGA: warstwa produktu powinna być bardzo cienka! Włożyć do lampy i utwardzić wg instrukcji.

Następnie możemy powtórzyć cały etap wykonując kolejną część zdobienia lub nałożyć Top Coat.

Chyba żadna stylizacja nie może się obyć bez koloru czarnego. Czy to do wykonania konturów, czy zaakcentowania niektórych elementów rysunku. Biel i czerń to barwy przewijające się niemal wszędzie. Arter Black Paint 5g to pigment, który doda Twoim stylizacjom mrocznej tajemniczości. Również mieszanie pigmentów i tworzenie nowych odcieni wymaga zastosowania czerni. Dlatego nigdy nie może Ci zabraknąć czarnego pigmentu Arter Black Paint. Jest to kosmetyk żelowy o niebywałej intensywności koloru. Jest wydajny i pozwala na tworzenie wspaniałych zdobień już po zastosowaniu jednej warstwy produktu, niezależnie od tego, czy tworzysz dekoracje w technice One Stroke, Zhostovo, Micro Painting, czy też cieniowanie, maźnięcia, kreski lub ombre. W każdej z nich Arter Black Paint 5g sprawdzi się po mistrzowsku! Żelowa konsystencja pigmentu sprawia, że łączenie go z innymi kolorami jest łatwe i daje znakomite efekty na paznokciu. Arter Black Paint 5g to absolutny „must have”.