Arter Green Paint 5g

Marzy Ci się intensywny pigment żelowy do zdobień w idealnym odcieniu zieleni? Mamy coś dla Ciebie! Arter Green Paint 5g to produkt doskonały zarówno dla profesjonalistek, jak i dziewczyn rozpoczynających swoją przygodę ze stylizacją paznokci. Łatwy w użyciu, pięknie kryje i bez problemu nanosi się na paznokcie. Pozwala tworzyć oszałamiające stylizacje każdą techniką. Płaskie zdobienia to specjalność Arter Green Paint 5g. Bez poprawek i ponownego nakładania pigmentu. A łączenie z innymi pigmentami? Z tym produktem to również żaden problem!
35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Żele kolorowe o bardzo wysokim napigmentowaniu. Zostały stworzone do malowania na płasko, na paznokciach - do takich technik, jak: cieniowanie, Ombre, One Stroke, Micro-painting, Zhostovo, itp.

Kryją już jedną bardzo cienką warstwą, dlatego malowanie nimi jest szybsze i bardzo precyzyjne.

Nabrać produkt na pędzelek (ilość zależy od zastosowanej techniki wykonywanego zdobienia) i nanieść na zmatowiony wcześniej paznokieć lub na Top Coat Velvet albo na dyspersję produktu sztucznego i wykonać element zdobienia. 

UWAGA: warstwa produktu powinna być bardzo cienka! Włożyć do lampy i utwardzić wg instrukcji.

Następnie możemy powtórzyć cały etap wykonując kolejną część zdobienia lub nałożyć Top Coat.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Nie ma konieczności kilkukrotnego poprawiania zdobienia, bo już jedna warstwa daje spektakularny efekt. A jeśli chcesz zmodyfikować odcień, to z łatwością połączysz Arter Green Paint 5g z innym pigmentem i bez trudu otrzymasz nowy kolor. Czy to kwiatowe zdobienia, czy inne zielone akcenty, z wykorzystaniem Arter Green Paint 5g zawsze będą prezentowały się znakomicie!
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl