Arter Brown Paint 5g

Choć każdy ma swoje ulubione kolory i odcienie, to jednak są barwy, bez których trudno sobie wyobrazić niektóre zdobienia. No bo jak wykonać florystyczne wzory z zaakcentowaniem gałązek bez naturalnie wyglądającego brązu? Osiągnięcie takiego koloru w satysfakcjonującym odcieniu nie jest łatwym zadaniem. Jednak pracując z Arter Brown Paint 5g nie musisz zagłębiać się w wiedzę tajemną dotyczącą mieszania pigmentów z multiartami. Otrzymujesz gotowy produkt, który sprawi, że stylizacja będzie czystą przyjemnością. Wypróbuj Arter Brown Paint 5g w kolorze brązowym.
35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Brąz to kolor wykorzystywany w wielu zdobieniach paznokci, zwłaszcza z motywem natury. Wykonywanie wszelkiego rodzaju gałązek i elementów zdobień florystycznych na paznokciach byłoby niemożliwe bez Arter Brown Paint 5g. Jest to maksymalnie nasycony pigment żelowy w kolorze brązowym przeznaczony do wykonywania zdobień technikami One Stroke, Zhostovo, Micro Painting, cieniowanie, maźnięcia, kreski oraz ombre. Musisz go mieć w swoim warsztacie stylistki. Pozwala tworzyć zdobienia na paznokciach szybko i precyzyjnie. Dzięki intensywnej pigmentacji wystarczy już jedno pociągnięcie pędzla, aby wzór na hybrydzie był wyraźny i nie wymagał nanoszenia poprawek. Jest to kosmetyk godny Twojej uwagi.
Wystarczy, że raz spróbujesz swojej pracy z Arter Brown Paint 5g, a już nie będziesz chciała się z nim rozstać! Zapomnisz o potrzebie mieszania pigmentów z multiartami, a Twój brąz zawsze będzie naturalny i zachwycający. Pigment utrwala się w lampie w zaledwie 60 sek., pozwala zwiększyć tempo i wydajność pracy stylistyki.
Di-hema Trimethylhexyl, Hema, Hydroxycyclohexyl, Pigments.