Arter Red Paint 5g

Ciężko wyobrazić sobie zdobienie i stylizację paznokci bez kilku elementów. Jednym z nich bez wątpienia jest czerwony pigment. To zarówno podstawa do mieszania i uzyskiwania innych barw oraz odcieni, jak również jeden z kolorów najczęściej przewijających się w stylizacjach. Arter Red Paint 5g to przepiękny, intensywny pigment żelowy w odcieniu głębokiej czerwieni. Łatwy w aplikacji, daje wspaniałe efekty przy wykonywaniu płaskich zdobień. Kto raz spróbował Arter Red Paint 5g, już się z nim nie rozstaje. Wypróbuj i Ty!
35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Żele kolorowe o bardzo wysokim napigmentowaniu. Zostały stworzone do malowania na płasko, na paznokciach - do takich technik, jak: cieniowanie, Ombre, One Stroke, Micro-painting, Zhostovo, itp.

Kryją już jedną bardzo cienką warstwą, dlatego malowanie nimi jest szybsze i bardzo precyzyjne.

Nabrać produkt na pędzelek (ilość zależy od zastosowanej techniki wykonywanego zdobienia) i nanieść na zmatowiony wcześniej paznokieć lub na Top Coat Velvet albo na dyspersję produktu sztucznego i wykonać element zdobienia. 

UWAGA: warstwa produktu powinna być bardzo cienka! Włożyć do lampy i utwardzić wg instrukcji.

Następnie możemy powtórzyć cały etap wykonując kolejną część zdobienia lub nałożyć Top Coat.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Zdobienie paznokci to bez wątpienia wielka sztuka a Ty, jako stylistka, jesteś artystką! Z pewnością potrzebujesz odpowiednio wyposażonego warsztatu pracy. Przydadzą się żele i pigmenty, które pozwolą Ci tworzyć swoje małe arcydzieła na paznokciach. Niezastąpiony w pracy okazuje się Arter Red Paint 5g. Jest to czerwony pigment żelowy o wyjątkowo intensywnej i bogato nasyconej barwie. Pozwala z łatwością tworzyć wspaniałe i niepowtarzalne wzory na płytce paznokcia, dzięki wygodnej w aplikacji konsystencji.
Pigment Arter Red Paint to najlepsza jakość i gwarancja oszałamiającego efektu już przy aplikacji jednej warstwy. Wykonywanie zdobień staje się łatwiejsze, a efekty bardziej spektakularne. Ponadto czerwony, jako jeden z podstawowych kolorów w palecie barw, często służy jako podstawa do mieszania z innymi kolorami i uzyskiwania nowych odcieni. Arter Red Paint 5g miesza się łatwo i doskonale łączy z innymi żelowymi pigmentami. Zdobienie i stylizacja paznokci to teraz czysta przyjemność. Przekonaj się sama!
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl