Arter White Paint NEW 5g

Nikt nie lubi dwa razy wykonywać tej samej pracy. Dlatego nie jesteśmy fankami żeli, które zmuszają nas do kilkukrotnego poprawiania wzorów i dekoracji. W pracy z Arter White Paint zupełnie nie ma takiego problemu. Pigment żelowy Arter White Paint jest maksymalnie nasycony kolorem, dzięki czemu wzory są idealne już po pierwszej warstwie. Dodatkowo konsystencja żelu sprawia, że mieszanie z innymi kolorami jest łatwe i przyjemne. Miksowanie produktów z Arter White Paint 5g daje możliwość rozświetlenia i zmiany każdego koloru.
35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Żele kolorowe o bardzo wysokim napigmentowaniu. Zostały stworzone do malowania na płasko, na paznokciach - do takich technik, jak: cieniowanie, Ombre, One Stroke, Micro-painting, Zhostovo, itp.

Kryją już jedną bardzo cienką warstwą, dlatego malowanie nimi jest szybsze i bardzo precyzyjne.

Arter white NEW ma warstwę inhibicyjną. 

 

Nabrać produkt na pędzelek (ilość zależy od zastosowanej techniki wykonywanego zdobienia) i nanieść na zmatowiony wcześniej paznokieć lub na Top Coat Velvet albo na dyspersję produktu sztucznego i wykonać element zdobienia. 

UWAGA: warstwa produktu powinna być bardzo cienka! Włożyć do lampy i utwardzić wg instrukcji.

Następnie możemy powtórzyć cały etap wykonując kolejną część zdobienia lub nałożyć Top Coat.

Arter White Paint to biały pigment żelowy, który pozwala wykonywać zdobienia każdą techniką. Elektryzująca biel może być podstawą stylizacji i jej głównym punktem. Może także być tłem, dopełnieniem dla innych barw, rozświetlając je i nadając im zupełnie innej głębi. Jeśli lubisz tworzyć własne kolory i samodzielnie komponować nowe odcienie, to Arter White Paint 5g stanie się dla Ciebie podstawowym narzędziem pracy. Dzięki swojej konsystencji łatwo się go miesza i płynnie łączy z innymi pigmentami tworząc przepiękne barwy. Z wykorzystaniem Arter White Paint 5g stylizacja paznokci nabierze nowego wymiaru. Sprawdź to na swojej hybrydzie!
Di-hema Trimethylhexyl, Hema, Hydroxycyclohexyl, Pigments.