Arter Violet Paint 5g

Płaskie zdobienia i efektowne ornamenty to Twoja wizytówka i znak rozpoznawczy w pracy stylistki paznokci? Jeśli tak, to koniecznie musisz uzupełnić swój kuferek o Arter Violet Paint 5g. Jest to przepiękny, intensywny i maksymalnie napigmentowany fioletowy żel, który pozwala wykonywać zdobienia każdą techniką. Dzięki swojej wyrazistej pigmentacji, wzorów wykonanych przy pomocy Arter Violet Paint 5g nie trzeba poprawiać. Już po pierwszym pociągnięciu pędzla są zachwycające, a Ty możesz zapomnieć o kłopotliwym mieszaniu pigmentów.
35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Żele kolorowe o bardzo wysokim napigmentowaniu. Zostały stworzone do malowania na płasko, na paznokciach - do takich technik, jak: cieniowanie, Ombre, One Stroke, Micro-painting, Zhostovo, itp.

Kryją już jedną bardzo cienką warstwą, dlatego malowanie nimi jest szybsze i bardzo precyzyjne.

Nabrać produkt na pędzelek (ilość zależy od zastosowanej techniki wykonywanego zdobienia) i nanieść na zmatowiony wcześniej paznokieć lub na Top Coat Velvet albo na dyspersję produktu sztucznego i wykonać element zdobienia. 

UWAGA: warstwa produktu powinna być bardzo cienka! Włożyć do lampy i utwardzić wg instrukcji.

Następnie możemy powtórzyć cały etap wykonując kolejną część zdobienia lub nałożyć Top Coat.

Fiolet w koloroterapii działa przeciwbólowo, antybakteryjnie i relaksująco. To wspaniała, intensywna barwa, która energetyzuje otoczenie. Przywodzi na myśl cudowne dekoracje kwiatowe. Te, wykonane fioletowym pigmentem wprost zachwycają! Arter Violet Paint 5g to żelowy pigment o szczególnie intensywnym nasyceniu. Pozwala za jednym pociągnięciem pędzla stworzyć zachwycające projekty. Osiągnięcie pięknego, czystego fioletu poprzez mieszanie pigmentów z multiartami nie jest łatwym zadaniem. Dzięki Arter Violet Paint 5g możesz zapomnieć o tym problemie i cieszyć się zawsze idealnym fioletem w swoich stylizacjach. Jest to nie tylko wygodne, ale także zwiększa tempo pracy i poprawia Twoją wydajność. Każda technika zdobienia, czy jest to One Stroke, Zhostovo, Micro Painting, cieniowanie, maźnięcia, kreski, czy ombre może zostać wykorzystana, gdy pracujesz z Arter Violet Paint.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl