Arter Raspberry Paint NEW 5g

Kolor różowy ma tak wiele wariantów i odcieni, że każda z nas znajdzie odpowiedni dla siebie. Malinowy jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych. Głęboki i zachwycający, energetyczny. Idealny odcień malinowego różu zamknęliśmy dla Was w tubce Arter Raspberry Paint 5g. Intensywny pigment żelowy o doskonałej konsystencji zapewnia zawsze idealne krycie i możliwość kreowania wzorów już przy pierwszej warstwie, bez poprawiania. Pozwól, by Arter Raspberry Paint 5g ułatwił i umilił Ci pracę.
35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Żele kolorowe o bardzo wysokim napigmentowaniu. Zostały stworzone do malowania na płasko, na paznokciach - do takich technik, jak: cieniowanie, Ombre, One Stroke, Micro-painting, Zhostovo, itp.

Kryją już jedną bardzo cienką warstwą, dlatego malowanie nimi jest szybsze i bardzo precyzyjne.

Nabrać produkt na pędzelek (ilość zależy od zastosowanej techniki wykonywanego zdobienia) i nanieść na zmatowiony wcześniej paznokieć lub na Top Coat Velvet albo na dyspersję produktu sztucznego i wykonać element zdobienia. 

UWAGA: warstwa produktu powinna być bardzo cienka! Włożyć do lampy i utwardzić wg instrukcji.

Następnie możemy powtórzyć cały etap wykonując kolejną część zdobienia lub nałożyć Top Coat.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Czy znajdzie się kobieta, która nie kocha różu na swoich paznokciach? Różowy to kolor, który w swoich różnych wariantach i odcieniach znajduje rzesze wielbicielek. Dlatego w Twoim kuferku nie może zabraknąć pigmentu żelowego w odcieniu malinowym, Arter Raspberry Paint 5g. Jest to produkt przeznaczony do wykonywania płaskich dekoracji i zdobień na manicure hybrydowym. Twórz oszałamiające wzory w każdej technice: One Stroke, Zhostovo, Micro Painting, cieniowania, maźnięć, kresek czy ombre. Dzięki maksymalnej pigmentacji żelu, już jedna warstwa daje pożądany efekt, a tworzenie delikatnych, cienkich linii nie jest problemem. Bez poprawek, nanoszenia dodatkowej warstwy na paznokcie. Arter Raspberry Paint 5g to pigment żelowy, który pokochały już tysiące użytkowniczek. Wykorzystując gotowe pigmenty, takie jak Arter Raspberry Paint 5g, nie musisz już tracić czasu na samodzielne mieszanie i uzyskiwanie upragnionego koloru. Wszystko czego potrzebujesz jest w zasięgu jednej tubki, łatwo i bez problemu!
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl