Pędzel Acrylic Master Brush OUTLET

Czarny pędzelek do manicure akrylowego Acrylic Master Brush to idealne narzędzie do budowania paznokci akrylowych. Pędzelek do akrylu wykonany w 100% z naturalnego włosia(50% włsoie Sobola, 50% włosie Kuny) od Slowianka Nail Trends posiada szpiczasty kształt, który pozwala łatwo rozprowadzić produkt na powierzchni paznokcia. Pędzelek do akrylu Acrylic Master Brush możesz wykorzystać również do techniki french. Z Acrylic Master Brush łatwo stworzysz kształtny paznokieć z akrylu.

Special Price 105,00 zł Taniej o 45zł -45off 150,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 105,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

 
 

Pędzelek do manicure akrylowego od Slowianki Acrylic Master Brush to wyjątkowe narzędzie z listy niezbędnika profesjonalistów w branży manicure i pedicure. Pędzelek Acrylic Master Brush od Slowianka Nail Trends został wyprodukowany z naturalnego włosia (sobol 50%, kuna 50%), które pozwala na skuteczne zastosowanie pędzla podczas budowy paznokcia metodą akrylową.

Zwężający się kształt włosia pędzelka do akrylu pozwala łatwo i wygodnie rozprowadzić produkt na powierzchni roboczej. Produkt wykonano według technologii podwójnego opracowania – jego szpic jest miękki, a nasada gęsta i twarda. Dzięki temu, pędzel do akrylu Acrylic Master Brush nie zostawia smug na zbudowanej powierzchni. N

aturalne włosie kuny i sobola nie odkształca się pod wpływem preparatów akrylowych, a także zachowuje swój sprężysty charakter. Ze Slowianką nie musisz się obawiać, że Twój nowy pędzelek ucierpi wskutek stosowania kleju akrylowego. Skuwka pędzla Acrylic Master Brush została mocno ściśnięta, dzięki czemu włosie zostaje trwale na swoim miejscu.

Pędzel Acrylic Master Brush możesz wykorzystywać zarówno podczas budowy sztucznego paznokcia, jak i w trakcie czyszczenia jego powierzchni, czy też malowania french’a. 

Pamiętaj, że każdy pędzel do manicure od Slowianka Nail Trends wymaga czyszczenia po każdym użyciu. W trakcie pielęgnacji nie używaj acetonu, który może rozpuścić lakier na drewnianej rączce pędzla. Podczas mycia pędzli stosuj profesjonalne Brush Cleanera od Slowianka Nail Trends lub odpowiednie preparaty do dezynfekcji.

UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl