Pędzel Premium Gel Master Brush 6

Unikatowy pędzelek do nakładania żelu od Slowianki Premium Gel Master Brush 6 to funkcjonalne narzędzie do budowy sztucznych paznokci. Pędzel do żelu Premium Gel Master Brush 6 posiada metalową szpatułkę i gęste nylonowe włosie o podwójnym opracowaniu. Produkt umożliwia skrócenie czasu pracy za pomocą produktów żelowych. Pędzelek do żelu Premium Gel Master Brush 6 pomoże Ci łatwo stworzyć równy i wytrzymały paznokieć.

65,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Premium Gel Master Brush 6 to unikatowy pędzel do nakładania żelu, który zwiększy Twój komfort podczas codziennej pracy.

Nie czekaj i sprawdź, jak działa pędzel do żelu Premium Gel Master Brush 6 od Slowianka Nail Trends. Pędzel do nakładania akryżeu na paznokcie Gel Master Brush 6 to narzędzie zakończone z jednej strony wygodną metalową łopatką, a z drugiej płaskim pędzelkiem wykonanego z bardzo gęstej mieszanki płaskiego włosia syntetycznego i naturalnego.

Pędzelek do akryżelu wyprodukowano według technologii podwójnego opracowania – jego nasada jest grubsza, a końcówka miękka. Dzięki temu, włosie nie otwiera się podczas pracy nad sztucznym paznokciem, a jego gęstość zapobiega pozostawaniu żelu między włóknami.

 Premium  Gel Master Brush 6 może efektywnie przyspieszyć tempo Twojej pracy – przy zastosowaniu odpowiedniej techniki pędzel do nakładania aktyżelu z linii Premium Brushes pozwala wykonać paznokieć “za jednym zamachem”. Z jego pomocą możesz wykończyć krzywizny bez zbędnego piłowania! Produkt odpowiedni do akrylożelu i produktów żelowych bez poziomowania.

Pielęgnacja pędzela do manicure wymaga odpowiedniego czyszczenia po zakończeniu pracy. Pamiętaj, żeby czyścić swój pędzel specjalistycznymi produktami od Slowianka Nail Trends, takim jak Brush Cleaner, które zabezpieczą jego włosie przed uszkodzeniami.