Acrylic Liquid 100 g

Acrylic Liquid Slowianka Trend Nails to must have podczas wykonania akrylowego manicure. Pozwala stworzyć polimer do konstrukcji paznokcia. Dobrej jakości liquid, a do takich akcesoriów do paznokci zalicza się nasz produkt, to podstawa zadowalającego efektu. Liquid nie zmienia koloru produktu w lampie, nie napowietrza się, daje jednolity kolor i posiada średni czas schnięcia. Moc zapachu została zredukowana o 40%, komfort odczuwają więc stylistka i jej klientka.
70,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Idealne paznokcie akrylowe? Wybierz do nich idealny liquid! Acrylic Liquid Slowianka Trend Nails ułatwia pracę stylistkom paznokci, a także sprawia, że jest ona bardziej przyjemna. Liquid jest niezbędną częścią akrylowego manicure. Pozwala stworzyć polimer, z którego konstruuje się paznokieć. Ma też ogromny wpływ na wygląd końcowy. Dobrej jakości liquid, a do takich akcesoriów do paznokci zalicza się nasz produkt, to podstawa.
Liquid do akryli Slowianka zawiera V-blokadę. Oznacza to, że pod wpływem światła UV nie żółknie i pozostawia na paznokciu pożądany kolor. Zapewnia brak napowietrzania i marmurkowania. Efekt jest estetyczny, a odcień jednolity. Dzięki zawartości w liquidzie kwasu metakrylowego, można pominąć użycie primeru.
Czas polimeryzacji naszego produktu do paznokci akrylowych jest średni. To lepsze rozwiązanie niż szybkie wysychanie, ponieważ nie dochodzi do zbyt gwałtownej krystalizacji. Stylistka ma czas, by pracować bez pośpiechu. Polimeryzacja końcowa w pierwszej fazie trwa od 30-40 sekund do minuty. Wpływ na czas jej przebiegu ma temperatura otoczenia, opiłować można po 15 minutach. Całkowite utwardzenie zajmuje dobę. Liquid Slowianka ma unikalny skład i strukturę. Jest wygodny w użyciu. Ponieważ moc zapachu została zredukowana o 40%, większy komfort odczuwają zarówno stylistka, jak i klientka. Proporcje połączenia z pudrem wynoszą 1:1, ale można je lekko zmienić bez wpływu na efekt.
Acrylates Copolymer, Ethyl Methacrylate, Polymethyl Methacrylae, Polyethylene Terephthalate, Trimethylopropane Triacrylate, Dimethivone, Macrocrystalline Wax.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl