Pędzel Premium Magic Brush 5

Profesjonalny pędzelek do zdobienia paznokci od Slowianki Premium Magic Brush 5 to narzędzie do malowania drobnych zdobień. Produkt posiada wygodną rączkę i skuwkę usprawniających pracę. Produkt wykonany z miękkiego syntetycznego, nylonowego włosia, które zachowuje swój kształt. Pędzel do zdobień paznokci Premium Magic Brush 5 pomoże Ci namalować krótkie linie i szczegóły zaawansowanych kompozycji florystycznych, pejzaży i portretów.

Special Price 30,00 zł Taniej o 15zł -15off 45,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 30,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Profesjonalny pędzelek do zdobienia paznokci Premium Magic Brush 5 to skuteczne narzędzie do malowania skomplikowanych kompozycji artystycznych.

Nie czekaj i sprawdź, co kryją w sobie przybory do malowania paznokci z linii Premium Brushes od Slowianka Nail Trends. Pędzel do zdobień paznokci Premium Magic Brush 5 został wykonany z bardzo krótkiego i gęstego włosia nylonowego.

Produkt wykonano według techniki podwójnego opracowania, która zapobiega otwieraniu się włosia podczas pracy. Cienki pędzelek do zdobienia paznokci Premium Magic Brush 5 posiada wygodną plastikową rączkę oraz ulepszoną skuwkę zabezpieczającą ciało pędzla przed uszkodzeniami.

Pędzle do zdobienia paznokci z linii Premium Brushes zostały wyposażone w dodatkową nakładkę utrzymującą włosie. Dzięki temu, możesz położyć pędzel na powierzchni paznokcia i nie bać się o uszkodzenie malowanych elementów.

Cieniutki pędzelek do zdobień Premium Magic Brush 5 doskonale sprawdza się podczas malowania drobnych elementów portretów, pejzaży, a także kompozycji florystycznych. Z jego pomocą dodasz kwiatom realistycznego wyglądu, a oczy wyposażysz w prawdziwą źrenicę.

Pielęgnacja Pędzelki do zdobień paznokci wymagają czyszczenia po każdym użyciu. Pędzel Premium Magic Brush 5 posiada syntetyczne włosie, które należy czyścić naszym Brush Cleanerm.