Infinity Art Forms Master

Szablon zawiera 300sztukSzablony Artystyczne od Slowianka Nail Trends to produkt dla osób podwyższających swoje kwalifikacje, które uczestniczą w mistrzostwach - jednym słowem chcą rozwijać się w kierunku czegoś więcej niż tylko pracy salonowej.
Idealne do tworzenia artystycznych/awangardowych/nowatorskich kształtów. Idealne do zdobnictwa, artystycznego dzieła sztuki.
159,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Promocja walentynkowa
Szablony Artystyczne od Slowianka Nail Trends to produkt dla osób podwyższających swoje kwalifikacje, które uczestniczą w mistrzostwach - jednym słowem chcą rozwijać się w kierunku czegoś więcej niż tylko pracy salonowej. Idealne do tworzenia artystycznych/awangardowych/nowatorskich kształtów. Idealne do zdobnictwa, artystycznego dzieła sztuki. Są unikatowe ze względu na swoją konstrukcję.

Składają się z dwóch części: szablonu umieszczanego na palcu pod paznokciem, o wyważonej długości idealnej do wszelkich kształtów.
Mamy tu możliwość modyfikacji szablonu pod pożądany kształt - od sztyletu klasycznego krótszego do dłuższego, poprzez sztylety z bocznymi stronami - we wszelkich wariantach. Dzięki pomocniczym liniom możemy uzyskać idealną symetrię po obu stronach. UNIKATOWA część tylna szablonu nachodzi w głąb na palec, dzięki czemu możemy stworzyć elementy zdobnicze, kompatybilne z resztą kształtu. Pozwala to na stworzenie nawet najbardziej fantazyjnych kształtów.
Szablon jest stworzony z bardzo wytrzymałego papieru z metalicznym napyleniem i podwójną laminacją pozwalającą na odklejenie elementu bez ryzyka uszkodzenia. Ma bardzo mocny klej, który nie rozkleja szablonu nawet podczas wielu godzin pracy.

Druga część szablonu - do dokupienia osobno - to unikatowe, górne skrzydła szablonu. Przykleja się je do górnej części od strony palca i obu stron, tworząc dodatkową powierzchnię, która połączy się z wybudowanym już kształtem. Daje to nieskończone możliwości dla artystycznych dusz! Skrzydła są wykonane z bardzo sprężystego, transparentnego silikonu z szatą graficzną w formie numerków, pozwalających na zachowanie symetrii.
Dzięki transparentności skrzydeł widzimy stworzoną już część - dzięki temu możemy powtórzyć to samo z drugiej strony, lub stworzyć coś zupełnie nowego w odniesieniu do pierwszej części.

Szablony od Slowianki są nieskończonym źródłem artystycznych inspiracji - szczególnie podczas mistrzostw. Niesamowicie upraszczają pracę ponieważ od razu możemy wykonać całą stylizację, bez sklejania jej z wielu elementów, co jest bardzo czasochłonne. Oprócz linii pomocniczych i numeracji nie pojawiają się niepotrzebne elementy odciągające uwagę stylisty. Kolor szablonu jest odpowiednio dobrany - w tonacji pastelowej szarości - pozwala to na doskonałą widoczność materiału i koloru w tworzonym elemencie.

Szablon zawiera 300sztuk
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl