Pędzel Gel Master Brush 5

Pędzel stworzony z myślą o budowie żelem w szczególności żele easy-leveling. Mocno wyprasowany kształt oraz delikatne zaokrąglenie na końcówce sprawiają, że dociera on w każdy zakątek paznokcia. Mocno zbite, gęste, nylonowym włosie o długości 5mm. pomaga miękko nałożyć żel. Pędzelek do nakładania żelu na paznokcie pozwoli Ci precyzyjnie rozprowadzić produkt na płytce. Dzięki Gel Master Brush 5 od Slowianki z łatwością stworzysz trwałe paznokcie żelowe o eleganckim i modnym kształcie. 

42,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Wygodny pędzelek do nakładania żelu od Slowianki Gel Master Brush 5 to profesjonalne akcesorium do manicure, które pozwoli Ci uformować paznokieć o każdym kształcie. Nie czekaj i przekonaj się co może wyczarować pędzel do żelu Gel Master Brush 5 od Słowianka Nail Trends.

Pędzel do nakładaniu żelu Gel Master Brush 5 wykorzystuje się do budowy paznokcia za pomocą specjalistycznego żelu konstrukcyjnego. Jego gęsty i krótki szpic został wykonany z nylonowego włosia, które pozwala utrzymać ciężar produktu żelowego. Dzięki zastosowaniu technologii podwójnego opracowania, pędzelek Gel Master Brush 5 od Slowianki wyróżnia się zbitym włosiem przy skuwce oraz miękką końcówkę. Zaokrąglony szpic pędzla umożliwia szybkie i łatwe dotarcie do krawędzi skórek.

Możesz używać go zarówno do żeli poziomujących Easy Leveling, jak i tych tradycyjnych. Pędzelek do paznokci Gel Master Brush 5 posiada wyprofilowany trzonek, który pozwala na komfortowy i pewny chwyt. Pędzelek do nakładania żelu Gel Master Brush 5 gwarantuje możliwość precyzyjnego rozprowadzenia produktu na powierzchni paznokcia. Kształt jego szpicu sprawia, że pędzelek do żelu nie łamie się podczas pracy. Już dziś możesz cieszyć się jego profesjonalnym charakterem.

Pędzelki do paznokci wymagają czyszczenia po każdorazowym użyciu. Aby zachować kształt pędzla Gel Master Brush 5, usuń z niego żel za pomocą specjalistycznego cleaner’a, a następnie oczyść go w Brush Cleanerze od Slowianki i zamknij w sukwce. Drewniany trzonek nie nadaje się do mycia acetonem. Najlepsze efekty uzyskasz stosując produkty od Slowianka Nail Trends.