Lakier hybrydowy Peace 8g

Dziesięć jesiennych i brokatowych kolorów marki Slowianka Nail Trends, stworzyło limitowaną kolekcję Slowianka Collection. Odzwierciedla ona moc charakteru słowiańskich kobiet, które nigdy się nie poddają. Obecnie pokazują to dzielne Ukrainki, które aby bronić swojej ojczyzny i własnych rodzin, bez zastanowienia zakładają mundury. Dzięki trudnym, nowym rolom życiowym stają się jeszcze silniejsze. W tym wszystkim nadal możemy podziwiać je za ich delikatność, wrażliwość i empatię. Każda nazwa lakieru hybrydowego tożsama jest z cechami, które charakteryzują słowiańskie kobiety i wskazuje na wartości, za które walczy Ukraina.

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Promocja walentynkowa

Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

Limitowana, jesienna i ,,słowiańska” kolekcja spod szyldu marki Slowianka Nail Trends, została nazwana Slowianka Collection. W jej skład wchodzi dziesięć brokatowych lakierów hybrydowych, których nazwy powstały dzięki inspiracji wspaniałymi słowiańskimi kobietami, które zna i którymi zachwyca się cały świat. Naocznym przykładem dziś są ukraińskie żony, matki, nastolatki, które zakładając mundury i zakasując rękawy, ruszają w bój o swoje prawa, wartości, tradycję. Wola walki, siła, szlachetność, mocny charakter płynie w ich żyłach, już od pokoleń. Tak samo przekazywane są także słowiańska wrażliwość, empatia, delikatność, dobroć. Słowianki są esencją prawdziwej kobiecości i jej mocy.

Całą kolekcję zamyka lakier hybrydowy Peace (pokój), który podsumowuje całą koncepcję Slowianki Collection, jak i wartości, za które walczy Ukraina. To nieoczywisty kolor, który łączy w sobie odcienie szarości, chłodnego fioletu, granatu. Dzięki niemu stworzymy piękne, metaliczne stylizacje. Pośród kropelek preparatu dopatrzymy się błyszczących drobinek w kolorze: zielonym, niebieskim, srebrnym, fioletowym. Te elementy podczas padania na nie światła, tworzą mieniące się na różne sposoby stylizacje. Lakiery z takimi właściwościami są ,,brokatowymi kameleonami”. Lakier hybrydowy Peace zawiera w sobie tajemniczość barwy fioletowej, profesjonalizm granatu i równowagę szarości. Metaliczne barwy nadają szlachetności, bogactwa przedmiotom, strojom. W kulturze ludowej najczęściej można było je odnaleźć w miejscach kultu religijnego. Lakier hybrydowy Peace uosabia każdą kobietę, matkę, żonę, babcię, pannę, wdowę, która marzy i wierzy, że pokój na stałe zagości nie tylko w ich rodzinach, ale także na całym świecie.

Opisywany preparat to elegancka propozycja dla odświętnych stylizacji. Niejednoznaczna barwa w stonowanym charakterze, będzie uniwersalnym wyborem dla dziennych, jaki wieczorowych stylizacji. Sprawdzi się nawet w biznesowym looku.

Lakier hybrydowy Peace cechuje się idealnie kremową konsystencją, dzięki której aplikacja jest efektywna. Wysokie stężenie mieniących cząsteczek, prowadzi do silnego napigmentowania całego preparatu. Rzutuje to na częstsze pojawianie się grubszej warstwy lakieru przy wolnym brzegu. W tym miejscu, pędzelkiem stylista powinien mocniej dociskać lakier do powierzchni. Pojedynczą warstwę utwardzamy 30 lub 60 sekund (LED, UV). Efekt lśniącego multikoloru podbijemy, stosując topy: Silver Top, Glam Top Coat, Golden Top, Top Unicorn. Stylista może zaaplikować także inne topy marki Slowianka Nail Trends

Zanurz się z nami w słowiańskiej kolekcji, która potrafi zmieniać świat!
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl