Lakier hybrydowy 340 Jupiter 8g

Lakier hybrydowy Jupiter cechuje się kremową konsystencją i efektywnym poziomowaniem (podczas aplikowania, nie rozlewa się na boki). Zapewnia stylizacjom tzw. efekt flash. Przy udziale każdego rodzaju światła, błyszczy się w inny sposób. Jednak najpiękniej oddaje swój blask w świetle dziennym. Duża ilość migoczących drobinek odpowiada za mocne napigmentowanie. Każdą nałożoną warstwę, należy utwardzać w lampie LED, przez 30 sekund.
37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS

Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

,,Nieziemska” kolekcja międzygwiezdna Interstellar to kolejna, ciekawa propozycja od firmy Slowianka Nails Trends. Znajdziemy w niej pięć satynowych lakierów hybrydowych i pięć – silnie brokatowych. Kosmos stał się inspiracją do powstania całej tej kolekcji. Filmowe i prawdziwe postacie, związane z kolonizowaniem kosmosu, patronują kolejno lakierom satynowym. Na cześć niektórych elementów Układu Słonecznego, powstały natomiast nazwy lakierów brokatowych.
Wyrusz z nami w nieznaną i tajemniczą podróż międzygalaktyczną razem z kolekcją Interstellar! Będąc na ziemi, odkryj z nami odległy wszechświat.
Lakier hybrydowy o numerze 340 swoją nazwę pozyskał dzięki inspiracji technologów Jupiterem, czyli planetą Jowisz, którą dawniej tak określano. To ciemny, głęboki granat z dodatkiem grafitu, powleczony miałkimi, srebrnymi drobinkami. Pozostaje w palecie tonacji zimnych. Urzeka głębią, tajemniczością, charakterem, siłą. Właśnie tak można określić największą planetę w Układzie Słonecznym – Jowisz. Zachwycający olbrzym budzący respekt. Ten preparat polecamy klientkom, które lubią błysk w odświętnym, eleganckim wydaniu. Sprawdzi się bardziej w stylizacjach wieczorowych. Świetne połączenie będzie stanowił z neutralnym Chani i Ellen z kolekcji Interstellar.
Acrylates Copolymer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, CI 15850, CI19140, Titanium Dioxide