Lakier hybrydowy 340 Jupiter 8g

Lakier hybrydowy Jupiter cechuje się kremową konsystencją i efektywnym poziomowaniem (podczas aplikowania, nie rozlewa się na boki). Zapewnia stylizacjom tzw. efekt flash. Przy udziale każdego rodzaju światła, błyszczy się w inny sposób. Jednak najpiękniej oddaje swój blask w świetle dziennym. Duża ilość migoczących drobinek odpowiada za mocne napigmentowanie. Każdą nałożoną warstwę, należy utwardzać w lampie LED, przez 30 sekund.
37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
,,Nieziemska” kolekcja międzygwiezdna Interstellar to kolejna, ciekawa propozycja od firmy Slowianka Nails Trends. Znajdziemy w niej pięć satynowych lakierów hybrydowych i pięć – silnie brokatowych. Kosmos stał się inspiracją do powstania całej tej kolekcji. Filmowe i prawdziwe postacie, związane z kolonizowaniem kosmosu, patronują kolejno lakierom satynowym. Na cześć niektórych elementów Układu Słonecznego, powstały natomiast nazwy lakierów brokatowych.
Wyrusz z nami w nieznaną i tajemniczą podróż międzygalaktyczną razem z kolekcją Interstellar! Będąc na ziemi, odkryj z nami odległy wszechświat.
Lakier hybrydowy o numerze 340 swoją nazwę pozyskał dzięki inspiracji technologów Jupiterem, czyli planetą Jowisz, którą dawniej tak określano. To ciemny, głęboki granat z dodatkiem grafitu, powleczony miałkimi, srebrnymi drobinkami. Pozostaje w palecie tonacji zimnych. Urzeka głębią, tajemniczością, charakterem, siłą. Właśnie tak można określić największą planetę w Układzie Słonecznym – Jowisz. Zachwycający olbrzym budzący respekt. Ten preparat polecamy klientkom, które lubią błysk w odświętnym, eleganckim wydaniu. Sprawdzi się bardziej w stylizacjach wieczorowych. Świetne połączenie będzie stanowił z neutralnym Chani i Ellen z kolekcji Interstellar.
Acrylates Copolymer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, CI 15850, CI19140, Titanium Dioxide
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl