Lakier hybrydowy 331 Mother in law 8g

Najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych Słowianka Nail Trends, uosabia ponadczasową klasykę, której korzenie sięgają bardzo głęboko. Kolekcja symbolizuje pokaźne dziedzictwo rodziny, która jest dumna ze swoich przodków, rodu, ze swojej tradycji. Pokazuje ona również drugą stronę spokrewnionych ze sobą ludzi - głębokie sekrety, tajemnice rodzinne. Aby poznać dzieje całego rodu, nie wystarczy spojrzeć na zdjęcie całej rodziny, która pozuje do niego w niedzielny poranek, w eleganckich, klasycznych, odświętnych strojach. Prawda kryje się głęboko w ich sercach. Tak samo rzecz ma się z najnowszą kolekcją lakierów hybrydowych Heritage. Prawdziwy urok kolorów kryje się w ich głębi. Jak bogaty rodowód cechuje opisaną arystokratyczną rodzinę, tak bogata i głęboka jest najnowsza kolekcja Słowianka Nail Trends Heritage.
37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Przedostatnim, mieniącym się lakierem hybrydowym z kolekcji Słowianka Nail Trends Heritage, jest Mother in law. To głęboki, ciemny, przygasły, mrocznawy, smolisty odcień grafitu. W połączeniu z lśniącymi cząstkami brokatu prezentuje się jak Onyks. Ten szlachetny kamień nazywany kamieniem mądrości, symbolizuje moc, siłę, wytrwałość, stanowczość, determinację, odwagę. Kolor grafitowy natomiast kojarzy się wysoką pozycją, władzą, profesjonalizmem, inteligencją i powagą. Tajemniczy wyraz Mother in law, w dosłownym tłumaczeniu znaczy po prostu - teściowa. To najczęściej jedna z kobiet, już w odniesieniu do dwóch spowinowaconych ze sobą rodzin, która dzierży kontrolę nad wszystkim. Stara się nadążać za życiem własnej rodziny, a także kolejnego pokolenia. Oprócz tych mocno audytowych cech, teściowa z racji swojego doświadczenia, jest osobą godną powierzenia jej różnych problemów. Lakier hybrydowy Mother in law dedykowany jest dla przedstawicielek płci żeńskiej, które lubią być paniami swojego losu, wierzą w siebie, lubią wyzwania, mają mocny charakter. Preferują klasyczne odcienie, z dodatkiem czegoś zaskakującego. Ten kolor doda kobietom odwagi, pewności siebie, tajemniczości, czaru. Mother in law można śmiało połączyć z innymi lakierami hybrydowymi z kolekcji Heritage. Na co dzień sprawdzi się z odcieniem Strict Grandfather, lub Jealous Husband. W wersji wieczorowej olśni, grając pierwsze skrzypce na wszystkich paznokciach. Całościowa stylizacja z użyciem Mother in law, będzie wyglądać jak groźny ocean w nocy, oświetlany przez blask księżyca.
Kolekcja Heritage cechuje się optymalną, kremową konsystencją. Pierwsza warstwa aplikowanego koloru już świetnie kryje. Technolodzy zalecają kłaść dwie warstwy, aby wydobyć charakter mocnego napigmentowania. Lakiery hybrydowe dobrze się poziomują. Pigmenty cechuje głębia i intensywność. Pyłek brokatowy nadaje lśniącego looku stylizacjom. Jest on opracowywany na zasadzie sposobu ,,granitowego”, tak jak szlifuje się kamienie szlachetne. Wynikiem tego jest wrażenie stale migających i ruszających się, srebrnych lub srebrno – białych drobinek na paznokciach, nazwane efektem ,,move sparkle”. Potęguje go operowanie z każdej strony światła, zwłaszcza sztucznego i dziennego. Manicure z użyciem błyszczących lakierów Heritage, można wykonać w połysku jak i w macie. Głębię koloru wydobywa jednak stylizacja z połyskiem. Brokatowe cząsteczki są miałkie i średnio duże. Dzięki temu preparaty nie zachodzą na skórki i nie powstają żadne wypukłości. Pojedynczą warstwę nałożonego lakieru, należy przez 30 sekund utwardzać w lampie ledowej.
Najnowsza kolekcja Heritage składa się z dziesięciu odcieni: pięciu satynowych, pięciu błyszczących
Lakiery z kolekcji Heritage utwardzamy w lampie UV: 30 sek
Acrylates Copolymer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, CI 15850, CI19140, Titanium Dioxide
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl