Gold Rush Real Gold 2,5g

Udoskonalona formuła stworzona specjalnie z myślą o potrzebach naszych klientów! Bestsellerowy produkt w nowej odsłonie: metaliczno-lustrzanej tafli w odcieniu złotym.
Co się zmieniło w porównaniu do klasycznej kolekcji Gold Rush? Produkt jest bardziej gęsty, dzięki czemu możemy stworzyć wypukły element na topie - np. zdobienie biżuteryjne. Tworzenie zdobień pod topem - w formie nawet najcieńszych lini - pozostaje bez zmian.
25,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Promocja walentynkowa

Bardzo napigmentowany metaliczny żel, stworzony do różnego rodzaju zdobień o metalicznym wyglądzie.

Idealny do zdobień biżuteryjnych, dzięki średnio-gęstej konsystencji łatwo się aplikuje. Tym produktem można wykonywać zarówno cienkie linie jak i wypukłe zdobienia, imitując efekt złota, srebra lub innych metali.

Nie posiada warstwy inhibicyjnej, po utwardzeniu jest gładki i błyszczący.

Nabieramy odpowiednią ilość produktu na pędzelek i aplikujemy na poprzednio przygotowaną powierzchnię, tworząc specjalny metaliczny wzór.

Utwardzamy w lampie wg instrukcji. Po utwardzeniu nie wymaga przecierania Cleanerem.

Udoskonalona formuła stworzona specjalnie z myślą o potrzebach naszych klientów! Bestsellerowy produkt w nowej odsłonie: metaliczno-lustrzanej tafli w odcieniu srebrnym i złotym.

Co się zmieniło w porównaniu do klasycznej kolekcji Gold Rush?
Produkt jest bardziej gęsty, dzięki czemu możemy stworzyć wypukły element na topie - np. zdobienie biżuteryjne. Tworzenie zdobień pod topem - w formie nawet najcieńszych lini - pozostaje bez zmian.

Teraz wypukłe zdobienie z metalicznym efektem stworzysz nawet do 0,5 mm nad powierzchnią paznokcia. Tym sposobem uzyskujemy bardzo trwałe i oporne na ścieranie zdobienie, które utrzyma się na paznokciach nawet do 4 tygodni!
Na nałożonym produkcie nie widać żadnych drobinek, mamy maksymalnie podkręcony efekt metalicznego lustra. Pierścionki, łańcuszki na paznokciach są teraz na wyciągnięcie ręki... każdego stylisty!

Produkt nie posiada dyspersji. Utwardza się w lampie 2-3 min. Przy zdobieniach wypukłych rekomendujemy 3 minuty w lampie.
Bardzo wysokie napigmentowanie sprawia, że nawet bardzo cienka linia jest bardzo dobrze widoczna i wyraźna.

Nowymi Gold Rush w odcieniach REAL GOLD i REAL SILVER wykonacie każdy rodzaj zdobienia - od tych płaskich namalowanych pod topem, do tych wypukłych - na topie! TIP: Nie nakładamy pędzelkiem na całość paznokcia, ponieważ wtedy straci on efekt lustra! W przypadku ombre tworzymy je tylko z pomocą gąbeczki do ombre. Dla lepszej trwałości i połysku, większe elementy zdobienia zabezpiecz produktem Top Coat Long Lasting od Slowianki.
Acrylate oligomers, Acrylic Monomer, Aluminum Paste, UV photoinitiator, Pigment.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl