Pędzel magiczny 12mm

Elegancki pędzelek do zdobienia paznokci magiczny 12mm to profesjonalne narzędzie manicure do malowania kompozycji dekoracyjnych. Pędzelek do paznokci wykonano z syntetycznego włosia o długości 12mm. Pędzel do manicure doskonale sprawdza się przy malowaniu długich, ciągłych linii. Cienki pędzelek idealny do długich elementów, linii, zdobień Sharm Effect oraz piórkowania żelem.

37,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Pędzel magiczny 12mm z serii Magic Brush to niezwykłe narzędzie do manicure, z którym możesz stworzyć wyjątkowe kompozycje na paznokciach. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że pędzle do zdobień Magic Brush to produkty gwarantujące codzienną satysfakcję z małych dzieł sztuki. 


Pędzel do zdobienia paznokci pędzel magiczny 12mm to produkt typu liner, który pozwala na precyzyjne malowanie kreski przechodzącej przez całą długość paznokcia. Pędzelek do manicure posiada mocno ściśnięte syntetyczne włosie, dzięki czemu możesz cieszyć się jego sprężystością przez długi czas.  


Pędzelek do zdobień pędzel magiczny 12mm wyprodukowano według podwójnej technologii opracowania – produkt posiada miękką końcówkę włosia oraz twardsze zakończenie u nasady pędzla. Drewniany trzonek pędzla magicznego 12mm doskonale układa się w dłoni, dzięki zastosowaniu wybrzuszenia pod skuwką.  


Pędzel do zdobień Magic Brush 12mm świetnie sprawdza się przy technice długich elementów, linii. Ten cienki pędzelek do zdobień pozwoli Ci namalować dokładne kontury oraz wyjątkowe kompozycje florystyczne, geometryczne, abstrakcyjne i inne.  


Pamiętaj, że każdy pędzel do zdobień paznokci po użyciu wymaga czyszczenia specjalnym preparatem. Pędzle od Slowianki posiadają drewniany trzonek, który nie nadaje się do mycia acetonem. Jeśli chcesz długo cieszyć się pięknym wyglądem rączki i precyzją produktu, to skorzystaj z naszego profesjonalnego Brush Cleanera.