Żel metaliczny 01 Gypsy Gold 2,5g

Żel metaliczny Gypsy Gold z Gold Rush Collection to wyjątkowy i unikatowy żel wśród akcesoriów do paznokci hybrydowych. Przeznaczony do malowania cienkich i delikatnych wzorów, do ozdabiania elementów wypukłych. Jest doskonałą alternatywą dla metalicznej folii. Pozwala szybciej uzyskać jeszcze lepszy efekt. Ma płynną konsystencję, jest bardzo wydajny.
Wersja Gypsy Gold wyróżnia się eleganckim złotym połyskiem, bez żółto-zielonych odbić. Niezastąpiony w każdym salonie manicure.
25,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS

Bardzo napigmentowany metaliczny żel, stworzony do różnego rodzaju zdobień o metalicznym wyglądzie.

Idealny do zdobień biżuteryjnych, dzięki średnio-gęstej konsystencji łatwo się aplikuje. Tym produktem można wykonywać zarówno cienkie linie jak i wypukłe zdobienia, imitując efekt złota, srebra lub innych metali.

Nie posiada warstwy inhibicyjnej, po utwardzeniu jest gładki i błyszczący.

Nabieramy odpowiednią ilość produktu na pędzelek i aplikujemy na poprzednio przygotowaną powierzchnię, tworząc specjalny metaliczny wzór.

Utwardzamy w lampie wg instrukcji. Po utwardzeniu nie wymaga przecierania Cleanerem.

Żel metaliczny Gypsy Gold z Gold Rush Collection Slowianka, to wyjątkowy i unikatowy żel do zdobienia manicure hybrydowego. Przeznaczony specjalnie do wykonywania drobnych, cienkich elementów, delikatnych linii, do techniki piórkowania.
Żel metaliczny jest doskonałą alternatywą dla innych akcesoriów do zdobienia paznokci, np. odklejanej folii. Po pierwsze - szybciej się nim pracuje, po drugie - zostawia jednolity wzór, bez przerw i przetarć. Daje idealnie metaliczny efekt lustra.
Żel ma płynną konsystencję i jest bardzo wydajny, utwardza się tylko w lampie, więc jest łatwy w użyciu. Nie ma dyspersji, sprawdza się do zdobień pod top i na top, w zależności od efektu, jaki chce uzyskać stylistka paznokci. Można pomalować nim wypukłe elementy. Świetnie sprawdza się do babyboomera.

Wersja Gypsy Gold to najpopularniejszy kolor. Złoty niczym roztopiony metal, bez żółto-zielonej poświaty. Elegancki i ponadczasowy, pięknie komponuje się z innymi kolorami. Najlepiej wygląda na matowym spodzie. Łączy się ze wszystkimi akcesoriami do hybryd Slowianka.