Pędzel magiczny 9mm

Pędzel magiczny 9mm to profesjonalne narzędzie do malowania wyjątkowych kompozycji. Cienki pędzel magiczny 9mm wyróżnia się długim włosiem syntetycznym, które pozwala na uzyskanie ciągłej kreski.  Pędzelek do zdobień paznokci doskonale układa się w dłoni, dzięki wybrzuszeniu na drewnianym trzonku. Cienki pędzel do manicure świetnie sprawdza się przy malowaniu konturów, kształtów geometrycznych oraz manicure typu French. 

37,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Promocja walentynkowa

Elegancki Pędzel magiczny 9mm z serii Magic Brush od Slowianka Nail Trends to wyjątkowe narzędzie do profesjonalnego manicure, z którym namalujesz wyjątkowe dekoracje na każdym paznokciu.
Pędzle do zdobień Magic Brush od Slowianki wyprodukowano według nowoczesnych rozwiązań, gwarantujących codzienną satysfakcję z wykonanych małych dzieł sztuki.

Pędzel magiczny 9mm zaprojektowano z myślą o idealnym wyważeniu grubości włosia w stosunku do jego długości. Dzięki temu, używany lakier spływa z pędzla podobnie, jak atrament z pióra. Włosie pędzla charakteryzuje się wysoką sprężystością, co pozwala na uzyskanie ciągłej kreski przechodzącej przez większą część długości paznokcia.

Ryzyko szybkiej eksploatacji pędzla jest zminimalizowane, dzięki ściśnięciu całej struktury włosia. Pędzel magiczny 9mm idealnie układa się w dłoni – gwarantuje to zastosowanie wybrzuszenia w strukturze drewnianego trzonka. Cienki pędzelek do paznokci Pędzel magiczny 9mm wyróżnia się uniwersalnym zastosowaniem. Doskonale poradzi sobie z prostymi, łamanymi, a także falistymi liniami.

Pędzel magiczny 9mm świetnie sprawdza się przy malowaniu techniką krótkiej oraz długiej kreski. Możesz za jego pomocą stworzyć na paznokciach wyjątkowe kształty geometryczne, abstrakcyjne kompozycje, kontury, wzory w kratkę i wiele innych kompozycji.

 Pielęgnacja Jeśli chcesz na długi czas zachować jakość i precyzję pędzelka do manicure od Slowianka Nail Trends, zwróć uwagę na czyszczenie go wybranym preparatem po każdym użyciu.
Pędzelek do zdobień paznokci posiada drewniany trzonek, którego nie należy myć acetonem. W tym celu użyj  Brush Cleaner od Slowianki lub sprawdzonego środka do dezynfekcji.

UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl