Żel metaliczny 04 Aquamarine Gold 2,5g

Żel metaliczny Pistachio Gold z Gold Rush Collection, to jeden z akcesoriów do zdobienia paznokci Slowianka, który czyni cuda na hybrydowym manicure! Unikatowy i oryginalny. Stworzony specjalnie do malowania cienkich i delikatnych wzorów. Posiada mocny połysk przypominający lustrzane odbicie, bez widocznych drobinek brokatu.
Wersja kolorystyczna Aquamarine Gold ma srebrno błękitny odcień, mroźny - idealny do zimowego manicure. Dzięki rzadkiej konsystencji wystarczy stylistce paznokci na dłużej.
25,00 zł
paypo

Bardzo napigmentowany metaliczny żel, stworzony do różnego rodzaju zdobień o metalicznym wyglądzie.

Idealny do zdobień biżuteryjnych, dzięki średnio-gęstej konsystencji łatwo się aplikuje. Tym produktem można wykonywać zarówno cienkie linie jak i wypukłe zdobienia, imitując efekt złota, srebra lub innych metali.

Nie posiada warstwy inhibicyjnej, po utwardzeniu jest gładki i błyszczący.

Nabieramy odpowiednią ilość produktu na pędzelek i aplikujemy na poprzednio przygotowaną powierzchnię, tworząc specjalny metaliczny wzór.

Utwardzamy w lampie wg instrukcji. Po utwardzeniu nie wymaga przecierania Cleanerem.

Lekkie, ale wyraźnie błyszczące wzory na paznokciach? Żel metaliczny Pistachio Gold z Gold Rush Collection, to jeden z akcesoriów do zdobienia paznokci Slowianka, który czyni cuda na hybrydowym manicure!
Został stworzony specjalnie do cienkich, delikatnych linii, jako alternatywa dla folii metalicznej. Jest szybszy i łatwiejszy w aplikacji, a przy tym daje lepsze rezultaty. Idealny do dekoracji wykonanych techniką piórkowania.
Ma rzadką konsystencję, utwardza się jedynie w świetle lampy. Stylistka paznokci może pracować nim tak długo, jak wymaga tego nanoszony wzór.
Żel Gold Rush daje metaliczny efekt lustra, jest mocno błyszczący, bez widocznych drobinek brokatu. Ładnie prezentuje się nałożony na cały paznokieć. W tej postaci musi być jednak aplikowany gąbeczką do ombre, by warstwa była jak najcieńsza.

Wersja kolorystyczna Aquamarine Gold ma srebrno błękitny odcień, mroźny - idealny do zimowego manicure. Zapakowany w elegancką buteleczkę, będzie dodatkową ozdobą salonu manicure. Łączy się ze wszystkimi akcesoriami do hybryd Slowianka.
Acrylic monomer, Acrylate oligomers, Pigment, UV photoinitiator, Color Paste.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Żel metaliczny 04 Aquamarine Gold 2,5g
Twoja ocena