Pędzel magiczny 7mm

Elegancki Pędzel magiczny 7mm to profesjonalne narzędzie do manicure przeznaczone wyłącznie do wykonywania precyzyjnego wykonania detali oraz elementów krótkich i mocno zawiniętych oraz piórkowania. Cienki pędzelek do zdobień z syntetycznym bardzo krótkim włosiem. Pędzel do zdobień posiada wybrzuszony trzon, gwarantuje wygodny chwyt podczas pracy.

42,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.

Precyzyjny pędzel magiczny 7mm to nowoczesne narzędzie na manicure, z którym wykreujesz wyjątkowe kompozycje na każdym paznokciu. Zastosowanie skutecznych rozwiązań technologicznych sprawia, że pędzle do zdobień Magic Brush od Slowianka Nail Trends pozwolą Ci czerpać maksymalną satysfakcję z pracy przy miniaturowych arcydziełach. 

Pędzel magiczny 7mm wykonano z włosia o długości 7mm, które charakteryzuje się miękką końcówką oraz twardszym końcem u nasady. Długość pędzelka pozwala na swobodne malowanie miniaturowych elementów dekoracji paznokcia. Włosie pędzelka do manicure zostało mocno ściśnięte, dzięki czemu produkt na długo zachowuje pierwotny kształt. 

Cienki pędzel magiczny 7mm wyposażony jest w drewniany trzonek o wybrzuszonym kształcie, ułatwia stabilny chwyt w trakcie nawet najdłuższej pracy. Pędzel magiczny 7mm od Slowianki to uniwersalne narzędzie do manicure, z którym zaprojektujesz nawet najbardziej wymagające dekoracje paznokcia. Pędzel do zdobienia pozwoli Ci namalować cienkie linie o średniej długości, zarówno faliste, jak i proste. 
Przy użyciu pędzla magicznego 7mm wydzielisz kontury kształtu, a także stworzysz wyjątkowe kompozycje. Cienki pędzel magiczny 7mm doskonale sprawdza się przy tworzeniu skomplikowanych ornamentów, zdobień florystycznych, oryginalnych abstrakcji, a nawet portretów postaci z bajek. 
Pamiętaj, że pędzelek do zdobień paznokci wymaga każdorazowego czyszczenia dopasowanym preparatem. Drewniany trzonek pędzla nie nadaje się do mycia acetonem. Do usuwania zanieczyszczeń z jego powierzchni używaj specjalistycznych produktów, takie jak Brush Cleaner od Slowianka Nail Trends. 

UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl