Żel metaliczny 03 White Gold 2,5g

Żel metaliczny White Gold z Gold Rush Collection, to unikat wśród akcesoriów do paznokci hybrydowych. Przeznaczony do malowania cienkich i delikatnych wzorów oraz do efektownego ozdabiania elementów wypukłych. Pozwala szybciej niż folia uzyskać jeszcze lepszy efekt.
Dzięki płynnej konsystencji jest bardzo wydajny. Wersja White to mroźne wyraziste srebro o lustrzanym połysku. Daje efekt tafli bez widocznego brokatu. Must have w salonach manicure.
25,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Bardzo napigmentowany metaliczny żel, stworzony do różnego rodzaju zdobień o metalicznym wyglądzie.

Idealny do zdobień biżuteryjnych, dzięki średnio-gęstej konsystencji łatwo się aplikuje. Tym produktem można wykonywać zarówno cienkie linie jak i wypukłe zdobienia, imitując efekt złota, srebra lub innych metali.

Nie posiada warstwy inhibicyjnej, po utwardzeniu jest gładki i błyszczący.

Nabieramy odpowiednią ilość produktu na pędzelek i aplikujemy na poprzednio przygotowaną powierzchnię, tworząc specjalny metaliczny wzór.

Utwardzamy w lampie wg instrukcji. Po utwardzeniu nie wymaga przecierania Cleanerem.

Żel metaliczny White Gold z Gold Rush Collection Slowianka, to wyjątkowy i unikatowy żel do zdobienia paznokci. Został stworzony specjalnie do wykonywania drobnych wzorów, delikatnych linii, do techniki piórkowania.
Żel metaliczny jest doskonałą alternatywą dla innych akcesoriów do zdobienia paznokci, np. odklejanej folii. Pozwala szybciej i jednocześnie dokładniej namalować zaplanowany wzór. Ponieważ wysycha tylko pod lampą, można pracować nim bez pośpiechu.
Idealny do pokrywania wypukłych elementów i metalicznego babyboomera. Nadaje się też do pokrycia całego paznokcia za pomocą gąbeczki.

Odcień White Gold to zimne srebro, mroźne, o wyrazistym lustrzanym połysku, bez widocznych drobinek. Żel ten ma płynną konsystencję, dzięki której jest bardzo wydajny i łatwo nakładać nim cienką warstwę. Nie ma dyspersji, nadaje się do dekoracji zarówno na top, jak i pod niego. Wszystko zależy od efektu, jaki chce uzyskać stylistka paznokci w salonie manicure. Łączy się ze wszystkimi akcesoriami do hybryd Slowianka.
Acrylic monomer, Acrylate oligomers, Pigment, UV photoinitiator, Color Paste.