Żel metaliczny 05 Pistachio Gold 2,5g

Delikatne wzory na paznokciach, bez przerw i przetarć? Żel metaliczny Pistachio Gold z Gold Rush Collection Slowianka z pewnością w tym pomoże. To wyjątkowy żel do zdobienia paznokci. Wyróżnia się mocnym i jednolitym połyskiem dającym efekt lustra, bez widocznych cząsteczek brokatu. Im cieńsza warstwa, tym bardziej wyrazisty.
Wersja Pistachio Gold to seledynowa zieleń zmieszana ze srebrem - oryginalna i subtelna. Żel Slowianka jest dla każdej stylistki paznokci świetną alternatywną do folii metalicznej.
25,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Bardzo napigmentowany metaliczny żel, stworzony do różnego rodzaju zdobień o metalicznym wyglądzie.

Idealny do zdobień biżuteryjnych, dzięki średnio-gęstej konsystencji łatwo się aplikuje. Tym produktem można wykonywać zarówno cienkie linie jak i wypukłe zdobienia, imitując efekt złota, srebra lub innych metali.

Nie posiada warstwy inhibicyjnej, po utwardzeniu jest gładki i błyszczący.

Nabieramy odpowiednią ilość produktu na pędzelek i aplikujemy na poprzednio przygotowaną powierzchnię, tworząc specjalny metaliczny wzór.

Utwardzamy w lampie wg instrukcji. Po utwardzeniu nie wymaga przecierania Cleanerem.

Delikatne metaliczne wzory na paznokciach, bez przerw i przetarć? Żel metaliczny Pistachio Gold z Gold Rush Collection Slowianka z pewnością w tym pomoże.
To wyjątkowy i unikatowy żel do zdobienia paznokci. Pozwala szybko i efektownie stworzyć bardzo cienkie, metaliczne linie, świetnie sprawdza się w technice piórkowania. Nadaje się również do pokrycia gąbeczką całego paznokcia, by jego warstwa była jak najcieńsza. Utwardza się pod lampą. Sprawia to, że można pracować nim dokładnie i starannie.
Jest idealną alternatywą do folii metalicznej, która wymaga większej uwagi i precyzji przy aplikacji. Ma rzadką konsystencję, więc łatwo nabrać go w niewielkich ilościach. Zwiększa to jego wydajność.
Żel metaliczny Slowianka pozostawia wyraźną lustrzaną warstwę, bez widocznych drobinek brokatu.

Wersja Pistachio Gold to lekka srebrna zieleń, bardzo oryginalna. Ponieważ nie posiada dyspersji nadaje się do nakładania na top i pod topem. Stylistki paznokci mogą więc dzięki niemu osiągać różnorodne efekty. Łączy się ze wszystkimi akcesoriami do hybryd Slowianka.
Acrylic monomer, Acrylate oligomers, Pigment, UV photoinitiator, Color Paste.