Frez E7 Łezka

Frez E7 Łezka jest małym frezem z napyleniem diamentowym o gradacji 180. Ma budowę kuleczki z delikatnie wyciągnietą końcowką. Swoją funkcją przypomina Frez E3 Mały Nabój i Frez E1 Kuleczka. <br>Służy do czyszczenia trudno dostępnych miejsc i spodniej, wolnej części naturalnej płytki paznokciowej. Jest jednak bardziej delikatny. Stylistka paznokci może wsunąć go głebiej, nie raniąc opuszków klienta, choć nie jest tak mały, jak Kuleczka. Nadaje się dodezynfekcji i sterylizacji.

35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Promocja walentynkowa
Frez E7 Łezka należy do bogatej oferty frezów diamentowych Slowianka Nail Trends. Jest w swojej konstrukcji i funkcji formą pośrednią między Frez E3 Mały Nabój a Frez E1 Kuleczka. Jest bardzo mały, ma gradację 180 i kształt kuleczki z delikatnie wyciągniętą końcówką - łezki. Jest stosowany przez stylistki manicure do czyszczenia wolnego brzegu naturalnej płytki paznokciowej od spodu i pracy we wszystkich trudno dostępnych miejscach, tak jak Frez E3. Jest to niezbędna czynność przed wykonaniem stylizacji paznokci.
Ma nad E3 przewagę, ponieważ jest mniejszy, wchodzi pod paznokieć naturalny głębiej. Jest więc bardziej bezpieczny dla klienta i delikatny, choć nie tak mały jak Frez E1 Kuleczka. Wybór narzędzia zależy od specyfiki paznokci i skórek klienta.
Frez E7 nadaje się do dezynfekcji i sterylizacji w autoklawie, pod warunkiem zachowania pełnego cyklu dla utrzymania estetycznego wyglądu narzędzia. Pasuje do różnych rodzajów frezarek. Nie używa się tego frezu do piłowania sztucznych preparatów.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl