Frez dysk

Frez dysk od Slowianka Nail Trends idealnie nadaje się do pedicure, skracania paznokci sztucznych lub naturalnych oraz do usuwania masy z płytki paznokcia.

Ma 100 szt wymiennych nakładek z bardzo mocnym klejem,

 

76,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.

Frez dysk od Slowianka Nail Trends. Idealnie nadaje się do pedicure, skracania paznokci sztucznych lub naturalnych oraz do usuwania masy z płytki paznokcia. Jest bardzo wygodny w użytkowaniu - i co najważniejsze - przyspiesza pracę w salonie manicure: przy usuwaniu zrogowaciałego naskórka ze stóp czy skracaniu płytki itd.

Ma wymienne nakładki z bardzo mocnym klejem, które gwarantują, że podczas pracy nie ma ryzyka odklejenia się czy przesunięcia nakładki. Dużą zaletą jest to, że frez się nie przegrzewa. Nakładki są idealnie dopasowane do metalowego nośnika, więc podczas piłowania nie mamy ryzyka, że ścierana powierzchnia będzie mieć kontakt z metalową częścią.

Podlega wszelkim procesom dezynfekcji i sterylizacji.

Wymienne tarcze posiadają gradację 240.

UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl