Modny manicure na wiosnę? LipGloss Nails oraz zdobienia akwarelami, które świetnie wpisują się w trend roku 2023  

Manicure dla minimalistek, które kochają delikatne stylizacje, a ze względu na pracę nie mogą korzystać z bogactwa zdobień. Zadbane i wypielęgnowane dłonie ze zdrową płytką paznokcia, podkreśloną błyskiem lub delikatnym zdobieniem marmurkowym, pięknie oddają trend roku 2023 wskazujący na naturalny wygląd paznokci. 

Najnowszy trend w manicure? LipGloss Nails! 


W temacie manicure raz po raz pojawiają się nowe pomysły na stylizacje. Czasem wydaje się, że nic nowego nie da się już wymyślić. A jednak! LipGloss Nails to obecnie najmodniejszy trend w stylizacji paznokci. Dlaczego? Ponieważ są uniwersalne, eleganckie, a przede wszystkim wyglądają bardzo naturalnie. To trend, który ma szansę na długo zagościć w Waszych salonach. Podstawą wykonania manicure jest zdrowa, naturalna płytka paznokcia. Głównym odcieniem zazwyczaj jest róż lub nude wpadający w róż. W branży beauty popularność kolorów szybko się zmienia, a róż jest zawsze na topie. 

Jakie produkty to trendy manicure 2023? 

LipGloss Nails to natura i błysk. Doskonale sprawdzą się półtransparentne lakiery z kolekcji LipGloss od Slowianki. Dziesięć cielistych, naturalnych hybryd, z których zdecydowana większość pretenduje do miana bestsellerów. Od delikatnych pudrowych róży, przez bardzo intensywne róże, odcienie brzoskwinki oraz kolory mleczne. Tony kolorów delikatnie się zmieniają, dzięki czemu kilka kolorów pasuje do jednego żelu lub bazy.  

idealne nadają się do Stone Cover Base, Natural Cover Line oraz konstrukcyjnych żeli coverowych. Stworzysz z nimi Princess Nails, Baby Boomer oraz French. Prawdziwy hit, obok którego nie możesz przejść obojętnie!  

Modne paznokcie 2023: LipGloss i zdobienie akwarelami - inspiracje 

Manicure kombinowany z wykorzystaniem koloru hybrydowego LipGloss i akwareli z Ink Collection, stworzonych specjalnie do tworzenia zdobień na paznokciach atramentów akwarelowych. Ciekawa stylizacja, która nawiązuje do trendu 2023 roku, czyli paznokci maksymalnie naturalnych. Zaczynamy!  

 • drewnianym patyczkiem bardzo delikatnie odsuwamy skórki,
 • nadbudowujemy paznokcie przezroczystą bazą Rubber Base i przygotowujemy do nałożenia hybrydy,
 • nakładamy kolor 392 z kolekcji LipGloss bardzo cienką warstwą,
 • do idealnego rozprowadzenia koloru przy skórkach używamy pędzelka Premium Magic Brush 9,
 • utwardzamy w lampie LED 48 WAT, nakładamy drugą warstwę hybrydy i ponownie utwardzamy,
 • aplikujemy Top Velvet Holo, hitowy produkt, który jest satynowy, welurowy w dotyku i zawiera maleńkie pajetki holograficzne; jest ich
 • niewiele dla uzyskania subtelnego, delikatnego efektu i idealnego tła pod zdobienia nie przeciążającego stylizacji,  
 • top utwardzamy w lampie dłużej, gdyż takiej właśnie dobrze utwardzonej powierzchni wymagają akwarele. 

Jak pracować akwarelami?  


Akwarela to produkt bardzo delikatny, nie agresywny. Pozwala uzyskać zdobienia idealnie podkreślające naturalne stylizacje, dodając im kobiecości. Co więcej, akwarele z Ink Collection pozwalają na szybką pracę i ekspresowe wykonanie stylizacji.  
Pracując akwarelami należy pamiętać o odpowiedniej bazie, którą dla inków jest Top Velvet lub Top Velvet Holo. Tworzy on idealną strukturę papieru, która jest odpowiednia do produktu nawiązującego do farb akwarelowych. Uzyskana za pomocą topu tekstura i matowość są niezbędne do rozmywania się produktu. Do pracy inkami najlepiej nadają się pędzle: Zhostowo Brush 3, Premium Magic Brush 7, Pędzel Magiczny 12.  

Co zrobić, aby uzyskać efekt akwarelowej sepii na paznokciach? 


Efekt sepii, czyli starego zdjęcia pięknie wpisuje się w trend naturalnych paznokci. Mieszając Akwarelę Yellowink z niewielką ilością Akwareli Redink i odrobiną Blackink uzyskujemy stonowany, rudawy kolor, który wspaniale oddaje sepię na paznokciach:

 • nanosimy akwarelę tworząc marmurek: w jednym miejscu więcej koloru dla bardziej intensywnego efektu, a w innym mniej,
 • w celu rozmycia granic dodajemy Thinnerink 199 - produkt do rozpuszczania akwareli,
 • aplikujemy top i…

Naturalna, delikatna, pięknie oddająca ideę trendu roku 2023 stylizacja gotowa! Zachwyci każdą klientkę, bez względu na jej preferencje. Naturalny, coverowy LipGloss z delikatnym zdobieniem akwarelowym to wspaniała propozycja na wiosenne miesiące!