Top Coat o kremowej konsystencji, posiada niską lepkość dlatego bardzo dobrze się rozkłada na paznokciu, po utwardzeniu posiada idealny 100% matowy wygląd, nie wybłyszcza się podczas eksloatacji aż do 5 tygodni.

Idealnie pasuje do różnych kolorów. Często również wykorzystuje się go jako tło dla Babyboomer, Ombre i innych.

Produkt posiada brokatowe (gliterowe) drobinki - pyłek, pajetki, holograficzna folia, płatki, które upiększają każdą stylizację.

  • Nakładamy na kolor lub zdobienie cieniutką warstwę, nie dociskając pędzelka.

  • Odczekujemy 4 sekundy przed włożeniem do lampy (aby idealnie się wypoziomował).

  • Utwardzamy w lampie (czas zgodny z rodzajem lampy).

Nowa odsłona kultowego Topu Velvet o satynowym, matowym wykończeniu od Slowianka Nail Trends.
Bestsellerowy Top Velet został wzbogacony o średniej wielkości, holograficzne drobinki. Dzięki temu możesz uzyskać na paznokciach efekt matowych, metalicznych punktów wyglądających niczym gwieździste niebo. Przed utwardzeniem w lampie, drobiny mienią się różnymi kolorami, jednak po wyschnięciu tracą holograficzny blask i uzyskują zupełnie nowe wcielenie.
Ten nietypowy i poszukiwany efekt, sprawdzi się w niezliczonej ilości stylizacji, nadając wszystkim twoim lakierom hybrydowym drugie życie. Przepięknie prezentuje się na ciemnych, głębokich kolorach. Na odcieniach nude uzyskujemy efekt subtelnego zdobienia.
Aliphatic Urethane Acrylate, Hydroxypropyl Methacrylate, Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Acrylates Copolymer, Dimethicone, Styrene/Acrylate Copolymer