Akwarela Redink 194 8g

Niech Twoje paznokcie zmieniają się w małe dzieła sztuki! Już teraz sięgnij po czerwoną akwarelę RedInk 194. To niesamowity kosmetyk, który przypomina farby używane przez największych mistrzów płótna. Kosmetyk umożliwia nietuzinkową stylizację paznokci, wykonaną w technice akwareli.
Wspaniały kolor, będący połączeniem różu i bieli sprawi, że Twoje dłonie będą zachwycać! Akwarela RedInk 194 zapewni Ci szybką, precyzyjną i łatwą stylizację płytki paznokciowej. Spektakularny efekt osiągniesz bez najmniejszego wysiłku.
Kosmetyk pozwala na wykorzystanie własnej inwencji i potencjału twórczego. Dzięki niemu możesz przemienić się w kreatora tworzącego oryginalne zdobienia. Jedynym co Cię ogranicza, to Twoja wyobraźnia!
15,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Manicure hybrydowy skąpany w odcieniach energetycznej czerwieni? Teraz jest to możliwe! Akwarela RedInk 194 zapewni Ci olśniewający efekt stylizacji. Dzięki niej możesz stworzyć na płytce paznokci małe dzieła sztuki, przypominające obrazy malarskie największych artystów.
Akwarela RedInk 194 umożliwia wykreowanie zdobień z oryginalnym efektem przejścia kolorystycznego, delikatnego rozmycia barwy podstawowej i uzyskania cudownych gradientów. Wydajna Akwarela RedInk 194 wystarcza na wiele aplikacji.

Kosmetyk posiada innowacyjną formułę, która ułatwia i przyspiesza wykonywanie nawet bardzo skomplikowanych dekoracji zarówno w gabinecie, jak i w zaciszu domowym. Produkt nie spływa z płytki paznokciowej i zachowuje swoją intensywność koloru, nawet po wielu dniach od aplikacji.
Akwarela RedInk 194 świetnie łączy się z jasnymi, trwałymi emaliami, tworząc nietuzinkową stylizację, dzięki której pozytywnie wyróżnisz się z tłumu i staniesz się pewną siebie osobą znającą trendy obowiązujące w modzie.
Ethanol, Ethyl Acetate, Pigment