Akwarela Thinnerink 199 8g

Technika akwareli to jedna z najmodniejszych stylizacji, dzięki której będziesz mogła osiągnąć niesamowite efekty. Produkty utrzymane w barwach tęczy wspaniale rozprowadzają się na płytce paznokciowej, tworząc ekscytujące gradienty i przejścia kolorystyczne.
Produktem, który ułatwi Ci wykonywanie tego typu zdobień jest żel ThinnerInk 199. To kosmetyk zamknięty w eleganckim, czarno-czerwonym opakowaniu. Jest on przeznaczony do rozpuszczania produktów z serii InkCollection, w tym rozmywania zdobień i tworzenia efektownego przejścia kolorystycznego.
Dzięki ThinnerInk 199 uzyskasz idealny efekt akwareli bez najmniejszego wysiłku. To produkt przeznaczony zarówno dla profesjonalnych stylistek paznokci, jak i kobiet wykonujących swój manicure hybrydowy w domu.
15,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Sztuka zdobienia paznokci polega na tworzeniu oryginalnych dekoracji, które urzekają swoją prostotą wykonania, a jednocześnie rezultatami, jakie można osiągnąć przy pomocy zaledwie kilku produktów.
Akwarela ThinnerInk 199 to kosmetyk o innowacyjnej formule, który jest niezwykle łatwy w aplikacji. Produkt zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z techniką akwareli, jak i profesjonalnych stylistek, poszukujących inspiracji do tworzenia nietuzinkowych zdobień paznokci.
Dzięki akwareli możesz stworzyć spektakularne efekty zdobień dedykowane na różne okazje, w tym także większe wyjścia czy ważne uroczystości w życiu.

Akwarela ThinnerInk 199 to produkt przeznaczony do rozpuszczania kosmetyków z serii Ink Collection. Jego aplikacja umożliwia tworzenie nietuzinkowego efektu rozmycia i gradientu kolorystycznego, bez względu na kolor aplikowanej, kolorowej akwareli.
Kosmetyk nie posiada intensywnego zapachu, dzięki czemu posługiwanie się nim jest przyjemne i niekłopotliwe. Akwarela Thinnerink 199 zapewni Ci pożądane efekty stylizacji, uzyskane w krótkim czasie.
Ethanol, Ethyl Acetate, +/- CI 77007, CI 77742, CI 77499, CI 47005, CI 77019
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl