Akwarela Blackink 197 8g

Piękno tkwi w szczegółach! Najlepiej wiedzą o tym artyści, którzy stworzyli swoje niesamowite arcydzieła, zachwycające kunsztem i precyzją wykonania. Jeśli jesteś zachwycona sztuką malarską, to warto, abyś wykorzystała swoją pasję do zdobienia paznokci.
Produktem, który umożliwi Ci wykonanie unikalnych dekoracji jest akwarela BlackInk 197. Dzięki niej możesz stworzyć na paznokciach spektakularne wzory. Produkt doskonale nadaje się do techniki akwareli, wpisującej się w aktualne trendy hybrydowej stylizacji paznokci.
Akwarela BlackInk 197 umożliwi Ci wykreowanie na paznokciach efektownych gradientów utrzymanych w odcieniu czerni, szarości i kolorów bazowych. Stań się kreatorką, która stworzy małe dzieła sztuki na swoich paznokciach!
15,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Wyobraź sobie paznokcie, które przypominają zachmurzone niebo, jakie możesz podziwiać tuż przed zmierzchem. W ten klimat przeniesie Cię akwarela BlackInk 197. To kosmetyk utrzymany w szaro-czarnej kolorystyce. Dzięki niemu możesz stworzyć na płytce paznokciowej nietuzinkową dekorację opartą na intensywnej barwie podstawowej z efektownym rozmyciem i gradientami kolorystycznymi.
Stwórz na paznokciach małe dzieła sztuki inspirowane techniką akwareli. To jedna z najmodniejszych stylizacji paznokci, jaka obowiązuje od kilku sezonów.

Akwarela BlackInk 197 jest produktem łatwym do aplikacji. Praca z nim to prawdziwa przyjemność. Przy pomocy tego kosmetyku możesz stworzyć jedyną w swoim rodzaju stylizację płytki paznokciowej, używając do tego celu zaledwie kilku produktów.
Akwarela BlackInk 197 na długo zachowuje intensywność kolorów i nie spływa z powierzchni trwałej emalii hybrydowej. W połączeniu z jasnymi odcieniami lakieru tworzy na płytce paznokcia olśniewające zdobienia, którym zachwycisz każdą osobę!
Ethanol, Ethyl Acetate, +/- CI 77007, CI 77742, CI 77499, CI 47005, CI 77019
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl