Puder Summer Snow S10 Shocking Pink 3g

Puder Summer Snow Slowianka Trend Nails to rewelacyjny produkt do zdobienia paznokci. Sama nazwa tej linii akcesoriów do manicure idealnie oddaje jej najważniejsze cechy. Łączą one w sobie wyraziste, letnie kolory z lodowym, zimowym połyskiem. Puder Summer Snow to proszek, zwany też pyłkiem 3D. Wykorzystuje się go do dekoracji hybrydowego manicure. Wersja Shocking Pink odznacza się jaskrawym różowym kolorem. Stylistka paznokci może nakładać pyłek na kilka sposobów. Za każdym razem efekt będzie nieco inny, co dodatkowo urozmaici Twoje stylizacje.
14,50 zł
catalog online paypo
Lubisz zaszaleć z hybrydowym manicure, błyszczeć wyrazistym kolorem? Szukasz urozmaicenia i ciekawych akcesoriów do paznokci? Puder Summer Snow Shocking Pink Slowianka Nail Trend z pewnością przypadnie Ci do gustu! Puder ten przez stylistki paznokci zwany też pyłkiem 3D, albo proszkiem brokatowym pozwala uzyskać wspaniały efekt niewielkim nakładem pracy. Ma mocny neonowy kolor, a jego drobinki mienią się przypominając lód. Stąd właśnie jego nazwa. Shicking Pink to intensywnie różowy puder w stylu Barbie, idealny na lato. W połączeniu z połyskiem naprawdę rzuca się w oczy. Świetnie sprawdza się jako ozdoba na kilka pojedynczych paznokci. Jest łatwy w aplikacji. Wystarczy posypać mokrą hybrydę cienką warstwą. Kiedy spód będzie niewidoczny należy utwardzić produkt przez 90 sekund pod lampą. Te akcesoria do zdobienia paznokci można nakładać na kilka sposobów, by za każdym razem uzyskać inny efekt. Od delikatnego soft touch po mocno błyszczący gloss.
Poly(ethylmethacrylate), Dibenzoyl Peroxide, Polycondensation resin of melamine, paraformaldehyde and colored with synthetic dyestufs, synthetic Mica, Titanium Oxide, Iron Oxide, Silicon Oxide.